Civic FC5 Araç Içi Kamerası Hakkında Bir Soru

Aracınız
Civic FB7 2015
Öncelikle şunu belirteyim geçen sene xiaomi yi araç kameramı sürekli çalışacak şekilde bağlantım. Ama bir süre sonra cihaz card error, recording error gibi hatalar vermeye başladı. Daha sonra bağlantıyı çakmaklık hattına bağladık. Cihaz düzeldi. Sonuçta o cihazın da belirli aralıklarla dinlenmesi lazım. En güzeli kontakla açılıp kontakla kapanması. Gece açık olmasını istiyorsanız orasını bilemem

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle şunu belirteyim geçen sene xiaomi yi araç kameramı sürekli çalışacak şekilde bağlantım. Ama bir süre sonra cihaz card error, recording error gibi hatalar vermeye başladı. Daha sonra bağlantıyı çakmaklık hattına bağladık. Cihaz düzeldi. Sonuçta o cihazın da belirli aralıklarla dinlenmesi lazım. En güzeli kontakla açılıp kontakla kapanması. Gece açık olmasını istiyorsanız orasını bilemem

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şöyle bir durum da var takmış oldugumuz kartlarında özelliklerine dikkat edelim endolun kartlar var sürekli yazılabilecek ve sorun yaratmayacak.

FB7 HONDA

Fc5 aracımda Jado D330 ön arka kamera kullanıyorum park kiti ile beraber sigorta kutusuna bağladım, 24 saat kayıt yapıyor. Kullandığım kart 64 GB Samsung Evo Plus U3 döngüsel kayıtta bu kartı tavsiye ediyorlar. Diğer kartlar sorun çıkartabiliyormuş.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gunesec

Özel Üye
Fc5 aracımda Jado D330 ön arka kamera kullanıyorum park kiti ile beraber sigorta kutusuna bağladım, 24 saat kayıt yapıyor. Kullandığım kart 64 GB Samsung Evo Plus U3 döngüsel kayıtta bu kartı tavsiye ediyorlar. Diğer kartlar sorun çıkartabiliyormuş.

Ben de 24 saat kayıt yapabilecek, ön arka iç dış ne varsa bir kamera arıyorum. Eski aracıma, önceki sene park halinde çarpıp kaçmışlardı, bu aracım da böyle bir şey yaşamak istemiyorum. Model önerilerine açığım.

Ben de 24 saat kayıt yapabilecek, ön arka iç dış ne varsa bir kamera arıyorum. Eski aracıma, önceki sene park halinde çarpıp kaçmışlardı, bu aracım da böyle bir şey yaşamak istemiyorum. Model önerilerine açığım.
Ön arka ve araç içi kayıt istiyorsanız JADO D350S i inceleyebilirsiniz.

gunesec

Özel Üye

Türkiye de yok sanırım. Aliexpress gönderime kapalı sanıyorum.

Türkiye de yok sanırım. Aliexpress gönderime kapalı sanıyorum.
Aliexpress ten alabilirsiniz bende JADO d330 u Aliexpress ten aldım sizde alabilirsiniz. Aykut Ezer var YouTube dan takip edebilirsiniz her türlü araç kamerası hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç ve Aksiyon kamerası diye aratırsanız direk çıkıyor tavsiye ederim. Çok yardımcı oluyor kendisi.

Geri