Araç içi Multimedya

ozi

0
Aracınız
Arkadaşlar, Civic FE için sizin araç içi multimedya önerilerinizi alabilir miyim?
Kablosuz CarPlay ve Android Auto dışında bir çözüm ararken Naviin adına bir cihaz buldum ve satın aldım. Çin'den getirip Türkiye'de markalanan bir cihaz bu, bir Android Box. Apple Car Play üzerinden aracınıza bağlanıyor. Ancak bu cihaz benim aracımda çok verimli çalışmadı, menüler yavaş ve videolarda ses normalken, görüntüler takılıyor. Fena gibi gözükmese de bunu iade edeceğim, başka bir arayışa girmiş vaziyetteyim.

Ekli dosyalar

• IMG_C467B83C23EE-1.jpeg
    IMG_C467B83C23EE-1.jpeg
    100.2 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_61CABD9405F4-1.jpeg
    IMG_61CABD9405F4-1.jpeg
    124.2 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_4B5379429B91-1.jpeg
    IMG_4B5379429B91-1.jpeg
    150.7 KB · Görüntüleme: 106
Aracınız
Civic FC5 2020
Menülerdeki yavaşlığı bilemiyorum ama videoda ses görüntü takılması var ise android olduğundan farklı bir video oynatıcı rahatlıkla kurabilirsiniz hatta ekran hareketleriyle kontrol edebilirsiniz. Acele etmeyin derim. Ram düşük değil ise takılma olmamalı. Ram 2 gb mı? 2 gb ise sorun olmamalı ama belli de olmaz işlemci mi düşük acaba.
Farklı bir launcher yükleyebilirsiniz menüdeki takılmalar için.

ozi

0
Aracınız
Menülerdeki yavaşlığı bilemiyorum ama videoda ses görüntü takılması var ise android olduğundan farklı bir video oynatıcı rahatlıkla kurabilirsiniz hatta ekran hareketleriyle kontrol edebilirsiniz. Acele etmeyin derim. Ram düşük değil ise takılma olmamalı. Ram 2 gb mı? 2 gb ise sorun olmamalı ama belli de olmaz işlemci mi düşük acaba.
Farklı bir launcher yükleyebilirsiniz menüdeki takılmalar için.
O cihazlarda kesinlikle problem var. Naviin markalı olan araç ile uyumsuz. Onu iade ettim.
Başka bir cihaz buldum, MMB markalı ama Türkiye'ye getirenlen Newfron diye adını değiştirmişler.
Yine Android Box, diğer cihaz ile kasaları aynı, artık kim kimden kopyaladı orasını bilemeyeceğim. Detaylarını ve görsellerini buradan paylaşırım.

Geri