Araç içi temizlik spreyi

onancc

0
Aracınız
5 senedir falan araç içi temizlik için sadece bu ürünü kullanıyorum. limonlu gibi hafif bir kokusu var limonlu pril e benziyor. koltuk döşemeleri dahil tavan falan gayet güzel temizliyor çok memnunum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3419]Honda44[/MENTION] Kokpit için meguiars supreme shine kullanıyorum, diğer konuda yazdığınız kolçak sesi için bu ürünlerden kullanabilirsiniz, konuyu ilgili bölüme taşıyorum.

Aracınız
5 senedir falan araç içi temizlik için sadece bu ürünü kullanıyorum. limonlu gibi hafif bir kokusu var limonlu pril e benziyor. koltuk döşemeleri dahil tavan falan gayet güzel temizliyor çok memnunum.

Hocam, yikamacilarda ki gibi parlak ve ıslak gibi bir yüzey bırakıyor mu? Elimizi değdiğimiz zaman çok kötü oluyor bu şekildeyse eğer.

@NeFeaR önceki konu ve bu tavsiyen için teşekkürler

onancc

0
Aracınız
Yok hocam yikamacilarin kullandığı süt gibi değil bu. Onun için her tur zeminde kullanılabiliyor döşemeler koltuklar tavan plastik aksam. Silindikten sonra parlak yapışkan nemli gibi olmuyor.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben dr arac ici icin temizlyivi ariyorum.aracin parfum degil arac kokusu gibi kokmasini yeni arac kokusu gibi olmasini istiyorum..bu nasil saglanabilir?ne kullanmam lazim?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ben dr arac ici icin temizlyivi ariyorum.aracin parfum degil arac kokusu gibi kokmasini yeni arac kokusu gibi olmasini istiyorum..bu nasil saglanabilir?ne kullanmam lazim?

Yeni araç kokusu diye oto parfümleri var google da arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Aracın polen filtresini sök. Ona oto kokusu dok tekrar tak. Klia yada kaloroifer calisinca bu koku geliyor.Aynı zamanda glade kokular var radyatör üstüne takılan onlardan alarak araç içinde güzel bir hava olusturabilirsin

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri