Arac içine gelen lpg kokusu.

MERHABALAR
2014 Honda Civic 1.6 Elegance Smart Eco Otomatik arac sahıbıyım.2015 çıkışlı arac su an yaklasık 2500 km de.
Bazen ilk calıstırmada yada uzun yolda 1 saatlik bir kullanım suresını gectıkten sonra içeriye lpg kokusu giriyor.Sanırım havalandırma dısarıdan içeri pozisyonunda iken daha fazla oluyor . Bu sorunla karsılasan varmı acaba.
SİMDİDEN CEVAPLAR İÇİN TESEKKURLER

Trust

0
Aracınız
Hiç böyle bir durum ile karşılaşmadım .
Ben sadece kokuyu istasyonda lpg alırken duydum şimdiye kadar bence bir servise göster in.

Ben de ilk defa duydum. Şakası yok boyle işlerin, ihmale gelmez. Acil servis

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
İlk fırsatta gösterin derim. Benim önceki aracımda da lpg kolusu gelmeye başlamıştı. 1 gün sonra lpg ciye gittim. Motor kısmındaki beyne kelepçe ile bağlı olan lpg hortumunun yaklaşık %70 lik kısmı çıkmıştı. Allah korudu. İhmale gelmez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
MERHABALAR
2014 Honda Civic 1.6 Elegance Smart Eco Otomatik arac sahıbıyım.2015 çıkışlı arac su an yaklasık 2500 km de.
Bazen ilk calıstırmada yada uzun yolda 1 saatlik bir kullanım suresını gectıkten sonra içeriye lpg kokusu giriyor.Sanırım havalandırma dısarıdan içeri pozisyonunda iken daha fazla oluyor . Bu sorunla karsılasan varmı acaba.
SİMDİDEN CEVAPLAR İÇİN TESEKKURLER
Hocam kacak vardir acilen servise goturunuz

Saygilarimla,
2015 Honda Civic Sedan 1.6 AT Eco

Aracınız
2014 temmuzda aracı sıfır almıştım..aldığımdan beri 1 hafta kullandım aracı..tüp kokusu vardı arabada...servise goturdum dedim bu araçta gaz kokusu var..baktılar biraz mahçup şekilde doğruladılar durumu..dedim nasıl sızdırmazlık raporu veriyolar buna bi kontrolden geçirir insan dedim..ertesi gün aracı almaya gittim..gaz tankında problem varmış yeni gaz deposu taktılar..baya bi sinir olmuştum.sende de boyle bi durum olabilir..

Aracınız
Gaz kokusu derken yanmıs gaz kokusu değil ciğ gaz kokusu sanırım...geri geri giderken yanmıs gaz kokusu bana da geliyo cunku de hıc sorun etmemiştim bunları okuyana kadar..

Son düzenleme:

ebayir

0
Evet aynen özellikle dik rampada geri giderken fazla gaz basınca banada koku geliyor bende problem etmemiştir. Acaba sorunu var.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri