Araç Kamerası Montajı (mi70)

Aracınız
Civic FC5 2018
Faydalı bir paylaşım olmuş, bende de mi70 pro var ancak ön camda istemiyorum, dikiz aynasının altına montajını yapabileceğim bi aparat var mıdır acaba?

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Faydalı bir paylaşım olmuş, bende de mi70 pro var ancak ön camda istemiyorum, dikiz aynasının altına montajını yapabileceğim bi aparat var mıdır acaba?

cihaz yapısı gereği cama göre eğimli ayağı var. Aynaya yapıştırdığınızda kafa kısmı dönebiliyor mu?

Aracınız

Mahmut Bey özellikle ekranı olmaması sebebiyle aldım bu mi70' i. Çünkü ihtiyaç görüntüyü kaydetmesi, bana göre ayrıca ekrana gerek olmadığı gibi boyutu büyük biraz. Ama özellik olarak pro serisi tabiki daha iyi.
Ayna altına alırsanız sizin görüş açınız daralır. En iyi yer şuan benim yaptığım şekil ama sizdeki pro ekranını göremeyebilirsiniz orada.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Mi70 pro montajını de ben 2 gün önce yaptım. Tavanın üst tarafından araya sokarak götürdüm kolonla aşağı indirdim yine kolon arasına sıkıştırarak ardından torpidonun yan tarafından kapı ile arasında kalan kısımdan aldım yine torpidonun altından devam ederek çakmaklığa ulaştım. Hiç bant yok ve mükemmel oldu kablo görünmüyor. Araç fc5.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
HOCAM FOTO VARSA ATAR MISINIZ? UYGULAMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ZOR MU BİLEMEDİM?

Üstad kamera sadece 12 volt aralığındamı çalışıyor çakmaklığa ulaşmadan ayna üstü iç lambadan 12 volt alamayız mı tabi orda 12 volt var mı?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Üstad kamera sadece 12 volt aralığındamı çalışıyor çakmaklığa ulaşmadan ayna üstü iç lambadan 12 volt alamayız mı tabi orda 12 volt var mı?

Tavan lambasından da alabilirsiniz. Araçta sensörler (5V) dışındaki bağlantılarda 12V bulunur. Ancak sürekli akım olan kablodan almanız gerekiyor. Mesela tavan lambası çıkış kablosundan alırsanız tavan lambası açık olduğu sürece kamera çalışacaktır. Tavan lambası sönünce kamerada devreden çıkacaktır.

Ugr60

0
HOCAM FOTO VARSA ATAR MISINIZ? UYGULAMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ZOR MU BİLEMEDİM?
Hocam çok kolay. Video olarak atsam daha iyi olur. Özelden numaranızı yzarsanız kablonun geçtiği yerleri video olarak çekip watsaptan atayım. Hiçbir yerde bant yok ve kablo görünmüyor

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Özellikle yanında gelen çakmak adaptöründen ilk aldığımda kontrol etmiştim. Bendeki mi70 serisi 5V 2.4A ile çalışıyor.
Direk çakmak arkası veya başka yerden alırken voltaja dikkat edilmeli.

Ben çift çıkışlı adaptör aldım sonradan. Alırken özellikle 5V 2.4A çıkışlı olanını bir gün aradım ve buldum. Piyasada 12V çıkış olan çakmaklık çok haberiniz olsun.

Aracınız
Bu çift çıkışlı çakmak usb.
5V 2.4A çıkışı var. Orjinal mi' nin değerleri ile birebir, ilk beyaz olan 5V 1A çıkışlı telefon bağlı, diğer alttaki siyah 5V 2.4A çıkışlı kamerada bağlı.20200911_215228.jpeg

Geri