Araç rölantideyken titreme yapması

Araç rölantide beklerken bazen titriyor. Çoğu zaman da önden titreme sesi gibi ses geliyor. Sebebi nedir? Tüm araçlarda böyle mi? Teşekkür ederim.

yasincaglar

Araç model nedir?
Fk7 aracım için klima vs açık değilse rolantide 600 devire düşüyor o da titreme yapıyor egzoz emisyon değerleri yada ekonomi için sanırım. Servis normal olduğunu söylüyor baya kişide gördüm ben. Öndeki titreme sesi plakalıktan gelebilir.

Araç rölantide beklerken bazen titriyor. Çoğu zaman da önden titreme sesi gibi ses geliyor. Sebebi nedir? Tüm araçlarda böyle mi? Teşekkür ederim.

yasincaglar
araç modeliniz nedir ? kaç km'de ? bakım yaptırdınız mı? araç yeni mi aldınız yoksa 2.el mi ?
bunları da açık olarak yazmış olursanız forumda herkes daha net bir cevap vereceğini düşünüyorum

Fc5 2. el aldım 1 hafta önce 27 binde 3 bin km var bakımına.

yasincaglar
öncelikle aracınızda fakir karışımı yapılmış mı bunu bakmak lazım. Yani farklı yerlerden farklı benzin ya da lpg alımları varmı tek yerden almak daha iyi ve güzel olur. bunun haricinde bujileri de kontrol etmek lazım vs vs daha başka nedenlerde olabilir. Benim şuanlık aklıma gelen bir kaçını yazdım. Eminim forumdaki diğer arkadaşlarda bilgilerini paylaşacaktır sizinle

öncelikle aracınızda fakir karışımı yapılmış mı bunu bakmak lazım. Yani farklı yerlerden farklı benzin ya da lpg alımları varmı tek yerden almak daha iyi ve güzel olur. bunun haricinde bujileri de kontrol etmek lazım vs vs daha başka nedenlerde olabilir. Benim şuanlık aklıma gelen bir kaçını yazdım. Eminim forumdaki diğer arkadaşlarda bilgilerini paylaşacaktır sizinle
Teşekkürler bakıma gittiğimde söylerim. Bir de dokunmatik ekranda boş sayfalar mevcut düzenleme bölümüne giriyorum sağ alt köşede çöp kutusu simgesi var ama hiçbir türlü silemiyorum. Nasıl silebilirim bir bilginiz var mı?

yasincaglar

Teşekkürler bakıma gittiğimde söylerim. Bir de dokunmatik ekranda boş sayfalar mevcut düzenleme bölümüne giriyorum sağ alt köşede çöp kutusu simgesi var ama hiçbir türlü silemiyorum. Nasıl silebilirim bir bilginiz var mı?

yasincaglar
Böyle bir durum benim başıma gelmedi bakmam lazım internette cevap bulursam paylaşırım sizde bakınabilirsiniz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri