Araç temizliği için mikrofiber bez

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Araç temizliği için mikrofiber bez

Aslinda bu tarz bezleri yikama sampuanlarini birde hizli cilayi alip bagaja koysak gittimiz yikamacida bu urunleri kullandirsak cok net sonuc alinirda arabam beyaz diye yikatmak bile istemiyorum keske fume alsaymisim :(

Tapatalk

paylaşım için teşekkürler turgut yarın yetişirsem alıcam :eek:k:

sabah iki paket aldım güzel görünüyorlar :eek:k:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

İş çıkışı en yakın bime uğradım fakat bez kalmamış, daha sonra başka bir bime uğradım son bir tane kalmış onu aldım, bezler gayet güzel yumuşak tam bir fiyat performans ürünü :eek:k:

Atilla yarına bu bezlerden Bimde bulamayabilirsin, almayı düşünüyorsan hemen bakman da fayda var ;)

WnkzgNP.jpg

m3ihyPl.jpg

Burdaki başlığa bakarak bende sabah aldım. Teşekkür ederim. Deneyeceğim. Güzel gözüküyor.
Yalnız şunu belirteyim. Şu fiber bez denen şeyle goldensun diye bir markayla tanıştım. Hanımın arkadaşı elden satıyordu. Dahada sonraki hiçbir fiber bezde o kaliteyi bulamadım. Hanım alıyor biraz eskiyince bana veriyor arabada kullanıyorum. O yenisini kendisine alıyor. Onu kullandıktan sonra diğerleri sıradan bez gibi geliyor. Fırsatı olanlar bi denesinler derim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=teachers71 link=topic=258.msg2704#msg2704 date=1396030978]
Burdaki başlığa bakarak bende sabah aldım. Teşekkür ederim. Deneyeceğim. Güzel gözüküyor.
Yalnız şunu belirteyim. Şu fiber bez denen şeyle goldensun diye bir markayla tanıştım. Hanımın arkadaşı elden satıyordu. Dahada sonraki hiçbir fiber bezde o kaliteyi bulamadım. Hanım alıyor biraz eskiyince bana veriyor arabada kullanıyorum. O yenisini kendisine alıyor. Onu kullandıktan sonra diğerleri sıradan bez gibi geliyor. Fırsatı olanlar bi denesinler derim.
[/quote]

Hocam daha kaliteli mikrofiber bezlerde var bu bez fiyat ve performans olarak uygun olduğu için tavsiye ettim, aracı kurulamak için kullandığım uber blue mikrofiber bez var fiyatı 35 lira civarı, 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkmadan bütün arabayı kuruluyor ve ilk gün ki gibi yumuşak.

Bimden bende aldım bu ürünü. Yani o fiyata o kalite iyi bence. Çok kaliteli değil. hatta lifleri dökülüyor. Ama hani kullan at bi ürün olarak düşününce 1,33tl ye başarılı. aldım koydum bi kenara. Haftasonu cila atmayı düşünüyom orda heba edebilirim :)

[quote author=NoFeaR link=topic=258.msg2697#msg2697 date=1396024664]
İş çıkışı en yakın bime uğradım fakat bez kalmamış, daha sonra başka bir bime uğradım son bir tane kalmış onu aldım, bezler gayet güzel yumuşak tam bir fiyat performans ürünü :eek:k:

Atilla yarına bu bezlerden Bimde bulamayabilirsin, almayı düşünüyorsan hemen bakman da fayda var ;)

WnkzgNP.jpg

m3ihyPl.jpg

[/quote]

Hocam dün akşam 2 li paket bulup aldım fakat eve gidince fark ettim poşetin arkasinda Made in PRC yaziyor acaba sıkıntı olur mu bu Çin lilere hiç güvenim yok gerci yumusak bir bez bendeki toz bırakmayan bez eski baya sertlesti birde araci sadece su ile yıkatıyorum yani bu bezlerler kurulayacam diger bez cok sert boyayı çizme ihtimali kuru iken cok yüksek gibi geliyor bana fakat bu microfiber bezler camlarda nasıl acaba toz bırakır mı bırakmaz mı bir ara denemem lazım :)

Geri