Arac teslimi

Aracınız
Aracimin 3.haftada üretilip 4.haftada teslim edileceği söylendi. Ne ses var ne soluk. Acaba plakayı çıkarmak için Ocak ayını mı beklesem?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracimin 3.haftada üretilip 4.haftada teslim edileceği söylendi. Ne ses var ne soluk. Acaba plakayı çıkarmak için Ocak ayını mı beklesem?

Ocakta teslim alınca vergiyi bayii ödeyecekse Ocak ayında teslim almak mantıklı, vergiyi fiyata giydiririz diyorlarsa hiç beklemeden teslim alın.

Aracınız
Aracimi teslim aldim. Fabrika cikis lpg olduğu halde muayeneye benim götürmem gerektiğini söylediler. Muayeneyi yaptirmayan bayii bandrolu de odemezdi heralde.

StarGT

0
Aracınız
Araç plakası çıktımı ?
araç plakası çıktıysa araç muayeneden geçmeden nasıl çıkartmışlar acaba ?
ben aracı teslim alırken bütün herseyini firma yaptırdı ben sadece aracı alamaya gittim.

Aracınız
Aynen bende aracı almaya gittiğim de muayenesi falan herşeyi yapılmıştı.. Satışlar beklentilerin Üzerinde ki biraz sımarmıslar gibi geliyor bana bayiler.. Hediye yok, sipariş ver ne zaman geleceği belli değil, gelen musterilerle eskisi gibi ilgilenme, bu bandrolu Ödeme, muayene yaptırma.... Wv bayilerine ozeniyorlar bizimkiler heralde

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri