Arac yolda giderken LPGye geçişte stop ediyor

Fd6 gaza gecerken stop ediyor. Soguk sicak fark etmiyor kafasina göre. Evden ciktim 1-2km sonra ışıklarda stop etti. 10-15km sonra tekrar isiklarda denedim yok. Hava sicak araba motor suyu kadrani ortada . 30km sonra park ettim hala benzinde gaza 4bin bastım manuel gaza aldim o devirden küt stop. Birdaha denedim gecti. Bu arac beni lpg den soguttu. Bunun derdi nedir ustaya soruyorum sanki caresiz bir derde tutulmusum gibi bakiyor bana. Care yok der gibi. Atiker.5 senelik. 60bin gidilmis lpg li. Map sensoru filtre değişti.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Büyük ihtimal piston sorunu var çalışırız vaziyette lpg geçtiğinde piston üstüne su dökün ozaman anlaşılır.

Nasil piston üstüne su dökülür. İlk defa duyuyorum. Nasil yapilacak

Su ne alaka trust. Su dökünce ne olacak.

Ayni sorun bende de vardi yupum atiker. Tupcuye biraktik sabah erken ve aracin tamamen sogumasi gerektigini soylediler tespit icin sonuc olarak tespit sonucu tesisat daki hortumlarin kelepcelerin bir kismi degisti kacak oldugunu soylediler bu kacak bir takim sikintilar yarattigindan stop etme sorunu yaratiyordu ozellikler motor sogukken benzinden gaza gecerken. Sagolsun ustalarimiz halletti. 80 tl. Masrafim oldu...

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri