Araca kedi girmesi

Arkadaslar her zaman oldugu gibi yine geldi olay beni buldu.Buraz once araci calistirdim bi 200 metre gittim sokaga donerken sanki bi demurin ustunden gecmis ezmis gibi bir ses geldi hemen dikizden baktim yavru bir kedi telas icinde ordan oraya kosuyordu.Ben motora girmis diye dusunuyorum dondum baktim birsey yoktu ne kedi ne baska birsey.Acaba motorda baska kedi olabilir mi napmaliyim sizce hem kediye yazik hemde araca zarar vermese onerileriniz nedir acaba parcalanmis olabilirmi biri felan.nasil anlarim nerden bakmaliyim.Cok etkilendim.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

benim aracin da motor kismina girmisti bu kedi. ancak bir sekilde cikardik, kediye veya araca bir sey olmadi. ancak arkadasim o kadar sansli degildi. bir hafta once arkadasin araca giriyor kedi(sonradan fark ediyor kediyi). arabayi calistirmasi ile stop etmesi ve kedi miyavlamasi ayni anda oluyor. itfaiye cagiriyor. kedinin kuyrugunun yarisi kopmus ama kedi saglam.
araba isine gelince, v-kayisi+triger degisimi+devir daim+bir kac sey, toplamda 1800 TL masraf.
yani gorunmez kaza, Allahtan bizim araclarin hareketli motor aksamlarinin alti biraz korumali direk o alana giremiyorlar fakat ne yaparsak yapalim, cozum yok gibi.

Trust

0
Aracınız
Havalar soğuk olunca oluyor hocam . arabayi çalıştırmadan önce kornaya basin.

Aracınız
Herşey normal de iş yerinde 300 e yakın araç var kuşlar neden bir tek benim araca pisliyor bunun açıklaması nedir yav dünde tavuklar üstüne çıkmıştı anlamadım bi ton beyaz araba var tek fc5 bende araba hayvanları kendine çekiyor

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cnyt01

0
Aracınız
Banada oldu , önce beyaz masa aradım o Bakırkoy belediye aktardı onlarda topu itfaiyeye attı itfaiye geldi 20 dk lık bi operasyonla kurtardı yavru kediyi . Müzik açık olmasına rağmen duydum şanstan kurtuldu hayvancağız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri