Araci alirken dikkat edilecekler

mRocK

0
Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] teşekkürler arkadaşlar

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar bugün sonunda aracımı teslim aldım ve alırken de sağolsunlar hem araç tanıtımı yaptılar hemde cm cm aracı benimle birlikte kontrol ettiler benim aklıma dahi gelmeyen yerlerini gösterdiler

2016 Elegance Eco AT
Aracınızın tanıtımını yapan bu arkadaşlar bahşiş istediler mi çok merak ediyorum. Sıfır araç olunca adeta önünden geçen ilk yaya bile bahşiş istiyor. Ben aracı teslim alırken tanitim arkadaş en son yedek anahtarı yere koyup ağzıyla para istedi. Bence çok çirkin bişey, bilmiyorum her yerde herkese yapıyorlar mı

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
Aracınızın tanıtımını yapan bu arkadaşlar bahşiş istediler mi çok merak ediyorum. Sıfır araç olunca adeta önünden geçen ilk yaya bile bahşiş istiyor. Ben aracı teslim alırken tanitim arkadaş en son yedek anahtarı yere koyup ağzıyla para istedi. Bence çok çirkin bişey, bilmiyorum her yerde herkese yapıyorlar mı

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kendisi istemedi ama bana aracı satan satış müdürü onun yerine istedi

2016 Elegance Eco AT

SERKUT

0
Aracınız
Bende Honda Mutluhan plazadan aldım, tanıtım yapan görevliden ekstra isteklerim olmasına karşılık hiç bir bahşiş talebinde bulunmadan işini bitirip yanımızdan ayrıldı. Ben daha sonra yanına gidip bahşiş verdim ancak direk bahşiş istemeleri çok çirkin bence.

Geri