Civic FC5 Aracı tamamen folyo kaplatma

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Pvc kaplama boyaya zarar verir mi peki? Aralarındaki fark dayanıklılık, ömür ve parlaklık mı? Ben biraz araştırdım ppf öneriyorlar ama arada baya fiyat farkı oluyor. Pvc yaptırsam 2 yıl sonra söksem araca zarar vermeden koruma sağlamaz mı? Evet belki ppf kadar korumayabilir ama yine hiç olmamasına göre daha iyi değil midir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
yani daha düşük kalitedeki ürünlerin illa faydası olacaktır ama belli bir yere kadar ppf de nerdese duvara sürtseniz folyonun altına geçniyor o derece güzel bir malzeme. ama komplesi baya tutuyor arkadasım fb7 nin kaput ve ön 2 çamurlugu için 2000 tl civarı ödemişti

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam forumda ppf kaplama yapan var. 10 yıl garanti veriliyor. Fiyat ise çok yüksek > 20.000 tl.
Paylaştığım konuya bir göz atın.
oo ahmet hocam cok ciddi rakam. izmirde bu işin vakkosu olan adamlar en kral kaplamaya o parayı istemiyorlar. bana çok geldi o para. tamam arabalarımızı koruyalımda ben o kadar para vermem şahsen

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
oo ahmet hocam cok ciddi rakam. izmirde bu işin vakkosu olan adamlar en kral kaplamaya o parayı istemiyorlar. bana çok geldi o para. tamam arabalarımızı koruyalımda ben o kadar para vermem şahsen
Hocam bu tarz işlerle hiç işim olmaz. Ancak forumda paylaşılırsa bilgilenmiş oluyorum. :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende sararma solma yok ıslak cila ile yıkama sonrası kullanıyorum gyeon turuncu sprey cila var onu kullanıyorum parlıyor ben yaptırdğımda 2500 tl vermiştim

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2021
Ben bunu çok araştırdım. 60 bin TL ile 80 bin TL arasında fiyat veriyorlar. Küçük kazaları boyasız atlatma ve aracın hiç cizilmemesi elbette iyi bir şey ama hiçbir Honda araca degecegini zannetmiyorum.

O 3-5 bin TL olanlar maalesef boyaya zarar veriyor uzak durulması gerekiyor.

3 milyon üstü bir aracınız varsa evet mantıklı olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri