Aracı Teslim Alırken?

Aracınız
Bugün yeni kasa honda civic elegance otomatik araç için kapora verdim. 20 gün sonra aracı teslim alacağım. Teslim alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir? Honda'yı güvendiğim için tercih ettim ama yine de özellikle bakmam gereken bir şey var mıdır?

Aracınız
Görüştüğüm herkes göçüğün ilk üretimlerde fabrika kaynaklı bir sıkıntı olduğunu söylediler. Benim aracım yeni üretim gelecek böyle bir sıkıntının kesinlikle olmayacağını belirttiler. Ben de zaten alırken detaylı kontrol edeceğim.

Aracınız
Alırken göçüklü olmuyor. Kullanım esnasında yani birkaç ay sonra göçükler oluşuyor. Şimdiye kadar 3 net müşteriyi vazgeçirdim. Şunu da belirteyim, Honda Türkiye bu sıkıntıda malesef sınıfta kaldı. Müşterilerini gerçekten mağdur etti ve çok saçma gerekçeler ortaya atarak kullanıcı hatası olarak olayı kapatmanın peşinde. Umarım sizin aracınızda bu göçükler oluşmaz ve gönlünüzce kullanırsınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merakla bekliyoruz :)
Allah nasip ederse bende Kasım - Aralık gibi alıp aranıza katılacağım :)

Aracınız
Eğer bayiden ses yalıtımı cam filmi kaput filmi vs aldıysan milim milim incele. arabayı lifte kaldırt altını incele bana yaptık deyip yapmamışlardı sonradan yaptırdım.

Aracınız
Maalesef kauçuk paspas ve bagaj havuzu dışında bir hediye alamadım. Zaten zar zor aldığım için ekstra hiç bir şey ekletmedim. Sonradan ihtiyaç halinde yaptırabilirim. Özellikle ses yalıtımı yapanlar olmuş ve işe yaradğını söylüyorlar. Fiyat konusunda bilgisi olan var mı?

tbedir

0
Aracınız
Ooooo hocam sen iyisin gene ben hiç birini alamadım , vermediler. üstüne üstlük 1lira dahi indirim yapmadılar.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
iyice soruşturun altına sadece bütürmü atılacak yoksa çamurluk içlerinede yapılacak mı diye. Şayet ben yaptırdım . paketi satarken arabanın altına komple pütür atılacak davlumbaz içlerine özel ses yalıtımı uygulanacak felan denmişti. arabayı aldıktan sonra bunların yapılmadığını fark ettim. tekrar gittiğim de. size bu bilgileri veren hatalı vermiş biz zaten davlumbazları sökemiyoruz yasak. eğr isterseniz 400 liraya ayrıca davlumbaz ses yalıtımı yaparız diyerek geçiştirdiler. yalandan arabanın altına pütür atıldı. onunda hiçbişeye faydası olmadı. ankarada honda boradan almıştım aracımı orda ki birleşik firma olan city car dan yaptırdım bu işlemi

Geri