Aracı Teslim Alırken?

ENSAR

0
Alırken göçüklü olmuyor. Kullanım esnasında yani birkaç ay sonra göçükler oluşuyor. Şimdiye kadar 3 net müşteriyi vazgeçirdim. Şunu da belirteyim, Honda Türkiye bu sıkıntıda malesef sınıfta kaldı. Müşterilerini gerçekten mağdur etti ve çok saçma gerekçeler ortaya atarak kullanıcı hatası olarak olayı kapatmanın peşinde. Umarım sizin aracınızda bu göçükler oluşmaz ve gönlünüzce kullanırsınız.
Ya şuna Honda Türkiye demekten vazgeçin lütfen.Bu sorun amerikadada var arkadaşlar.Sorun Türkiye'de yapilanlarda değil yani.Zoruma gidiyor Türkiye denilince ?

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
iyice soruşturun altına sadece bütürmü atılacak yoksa çamurluk içlerinede yapılacak mı diye. Şayet ben yaptırdım . paketi satarken arabanın altına komple pütür atılacak davlumbaz içlerine özel ses yalıtımı uygulanacak felan denmişti. arabayı aldıktan sonra bunların yapılmadığını fark ettim. tekrar gittiğim de. size bu bilgileri veren hatalı vermiş biz zaten davlumbazları sökemiyoruz yasak. eğr isterseniz 400 liraya ayrıca davlumbaz ses yalıtımı yaparız diyerek geçiştirdiler. yalandan arabanın altına pütür atıldı. onunda hiçbişeye faydası olmadı. ankarada honda boradan almıştım aracımı orda ki birleşik firma olan city car dan yaptırdım bu işlemi
Merhaba bende bugun boradan aracimin siparisini gectim. Banada bu islemi yaptirip yaptirmayacagimi sordular davlumbaz iclerini ozellikle sordum "ilk kullanicisisiniz aracin sahsen tekerini sokmeyi davlumbazini sokmeyi istemiyoruz o yuzden sadece altina acikta olan kisimlara yapiyoruz" dendi. Ve bize su sekilde bi paket sunuldu ;

49949595951e68bdb9a095931918e50a.jpg

Sizce bunu yaptirmali miyim ? Ve siz bundan yaptirdiysaniz ne kadara yaptilar ogrenebilir miyim ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] Aracınız şimdiden hayırlı olsun, sakıncası yok ise hangi araca ne kadara anlaştınız yazar mısınız?
Sagol abi Allah razi olsun daha iyisi de tum isteyenlerin olsun. 1.6 eco elegance lpg'li beyaz otomatik araci 100.000 tl'ye anlastik zaten liste fiyati bu tum bayilerde. Ankara Bora'dan aldik aracimizi odemeyi yaptiktan 3 gun sonra teslim edilecek. Hediye olarak kopekbaligi sirti anten , bagaj havuzu , kaucuk paspas ve dort isiksiz kapi esigi nikelaji aldik.

Aracınız
Merhaba bende bugun boradan aracimin siparisini gectim. Banada bu islemi yaptirip yaptirmayacagimi sordular davlumbaz iclerini ozellikle sordum "ilk kullanicisisiniz aracin sahsen tekerini sokmeyi davlumbazini sokmeyi istemiyoruz o yuzden sadece altina acikta olan kisimlara yapiyoruz" dendi. Ve bize su sekilde bi paket sunuldu ;

49949595951e68bdb9a095931918e50a.jpg

Sizce bunu yaptirmali miyim ? Ve siz bundan yaptirdiysaniz ne kadara yaptilar ogrenebilir miyim ?

ben aralıkta aldım arabamı. ankaradaki honda bora içindeki citycar firmasından yaptırdım. tam olarak bu paketi 1600 liraya yaptırdım. ama açıkcası 1600 buraya vereceğime keşke 1600 daha verip ankaradaki gmg garage dan komple şeffaf film kaplatsaydım. seramik kaplamasına ve boya korumasına güvenmiyorum sadece 3 4 saat kalmış olan kuş pislikleri bile iz yapıyo arabada. elimde ıslak bezle gezer oldum.

Aracınız
Herkese merhaba,

Nasipse benim aracımda 25-30 Eylül arası yeni üretim olacak teslim edilecek, yaklaşık 15 gündür beklemekteyim. Bu göçük konusu aşırı derecede canımı sıkıyor. Aracı teslim alırken nokta nokta her yerini dibine kadar kurcalayacağım.

Aracım executive eco cvt, boya koruma, koltuk koruma, motor koruma, kauçuk paspasları hediye aldım.

Herşeyi iyi güzel de, inşallah bir problem çıkmaz.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar aracımi bugün teslim aldım çok şükür eco paket fakat executive mi alsaydım demedim değil :) kablosuz şarj makyajli elegance da yoktu değil mi?

Birde foto ekleyelim.

Ekli dosyalar

• IMG_20191010_110022.jpg
    IMG_20191010_110022.jpg
    129.2 KB · Görüntüleme: 83
Aracınız
Civic FC5 2019
Tesekkurler, 149 bin + 2500 koruma paketleri + trafik + kasko toplam 154 e mal oldu.

Geri