Aracıma karşı olan bagımlılıgım...

:) ilginç de bi not ekliyim. Arabama kim binse cok temiz tutuyorsun der :) sanırım kirlenmesi için sebep yok? Elbette 2 senede bu kadar az iç temizlik deyince kafanizda mok götürmüş bi araba canlaniyor :) ama enteresan sekilde degil hehehe

banada hep çok temiz diyorlar ancak sanırım temiz bir şahsiyet olmamdan etkilenip böyle söylüyorlar yoksa arabam gerçekten pis :) fakat arabasını sürekli yıkatan ne kadınlar gördüm ne yapsalar benim arabadan pis :) bu durumda ben ortalama pisim sanırım :) 2 yılda bir iç temizlik yaptırdığım ve asla paspas silkelemediğimi düşünürse forumun pisi miyim ne :)))

banada hep çok temiz diyorlar ancak sanırım temiz bir şahsiyet olmamdan etkilenip böyle söylüyorlar yoksa arabam gerçekten pis :) fakat arabasını sürekli yıkatan ne kadınlar gördüm ne yapsalar benim arabadan pis :) bu durumda ben ortalama pisim sanırım :) 2 yılda bir iç temizlik yaptırdığım ve asla paspas silkelemediğimi düşünürse forumun pisi miyim ne :)))

Kloraklamak lazım sizin arabayı

Bencede :) Ama gerçekten ilginç olan bazı kadın arkadaşlarımın sürekli profosyonel yerlerde yıkattıkları araçlarının benim aracımdan pis olması:) bu arada hatırladım bir kere dr.polishe verdim rezaletti bu beni yıkatmalardan soğuttu sanırım :)

Temiz biniyorsunuz bence yoksa kirlenir...

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] bence çok kilometre yapıp servise çok girdiğimden temiz kalıyor :)

gecenlerde bi arkadaşım bişey söylemişti cok hoşuma gitti bi yazayım dedim bana dediki : Sen aracın paslanmaz garantisine tepki olarak dogmuşsun sürekli yıkıyorsun arabanı paslancak valla dedi :D

Geri