Aracıma uygun ampul ve ampul kodu

Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar aracıma philips racing vision ampul almak istiyordum ama h7 var bizim aracın kodu hb3 diye geçiyor sanırım aracı daha yeni aldım aslında h7 bi km araca uyuyor mu? Halojen ampul olarak en iyi görüş mesafesini hangi ampulden alabilirim? Şimdiden teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle FD6 için HB3 9005 ve HB4 9006 uzun ve kısalar, H11'de sisler diye biliyorum.

Orijinal ampülleri neden değiştirmek istiyorsunuz? Philips Racing Vision ile ilgili çok da olumlu kullanıcıları yok çünkü.

Aracınız
Honda CRV
Daha iyi yol görüşü için istiyorum aslında hep led kullanırdım ama mercek yok sanırım bu farlarda o yüzden insanları rahatsız etmemek için %150 ışık veren ampul almak istedim

Aracınız
Civic FD6 2010
Daha iyi yol görüşü için istiyorum aslında hep led kullanırdım ama mercek yok sanırım bu farlarda o yüzden insanları rahatsız etmemek için %150 ışık veren ampul almak istedim

Evet mercek olmadığı için çok verimli olmuyor ledler. Hatta amaç daha iyi görüş almaksa eğer, ledler bunu kesinlikle sağlamıyor. (Photon vs değilse)

Bu Philips'ler her ne kadar %150 ışık vs yazsa da aslında kullanıcı yorumlarına bakıldığında öyle olmadığını görüyoruz hep. Forumda bununla ilgili başlıklar da vardı. Normal halojen ampullere göre fiyatı yüksek, performansı aynı oranda yüksek değil bence.

Benim önerebileceğim bir marka ve model yok fakat Philips Racing Vision'ın düşündüğünüz kadar iyi olmadığını söyleyebilirim.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Otomatik Vites harflerini aydınlatan ampül nedir patlamış sanırım benim yanmıyor. Ayrıca vsa off düğmesi ve far yıkama tuşlarınında ışıkları yanmıyor bilgisi olan varmıdır bu ampullerin?

SM-G9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri