Aracıma yağmur suyu giriyor?

Aracın içini sol tarafını ön ve arka kısmı yağmur suyuyla dolmuş . Bu durumu yaşayan var mı? Aracım 2015 Honda eco elegance sanruflu. Yaşayan varsa sorunu nasıl çözdünüz? İnternette ufak bir araştırma yaptım. Sanruf kanalları tıkalı diyorlar. Sizler ne diyorsunuz?

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracın içini sol tarafını ön ve arka kısmı yağmur suyuyla dolmuş . Bu durumu yaşayan var mı? Aracım 2015 Honda eco elegance sanruflu. Yaşayan varsa sorunu nasıl çözdünüz? İnternette ufak bir araştırma yaptım. Sanruf kanalları tıkalı diyorlar. Sizler ne diyorsunuz?

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sorunuzu düzenledim ve ayrı bir konu olarak açtım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sunroof fitilleri tıkanmış olabilir dediğiniz gibi ayrıca arka stop çevresi bagajın o tarafları da inceleyin su ordan sızıp içeri giriyor olabilir. Önce fitilleri komple güzelce kontrol edin .

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam selamlar...kapıdan girmediğine eminseniz ,Sunroof fitilleri veya kanalıdır...yağmur yağdığında benim aracımda bagajda bi ıslanma oluyordu...aracın bagaj kapağı üzerinde bulunan sis farı ve karşında bulunan lambadan geldiğini kanaat getirdim..du ile test ettim..sonra bu lambaları söküp şeffaf banyo silikonu yapıp takmıştım sorunu bu şekilde çözdüm...Sizde kontrolü düzgünce yapın bulursunuz tahminimce...

HONDAŞK 'tır....

Geri