Aracımı Satacağım Kilometre Sorunu

Kilometre değiştirmenin hapis cezası var, aldığınız kişiden tazminat da alırsınız. Durumu tespit ettiyseniz polise neden bildirmiyor ve şahsı mahkemeye vermiyorsunuz? Ayrıca siz böyle satınca yeni alan kişi sizi mahkemeye verirse bir kez daha zararlı çıkarsınız. Sözle durumu söylemeniz bişey ifade etmez.

Merhaba,

Öncelikle 187.000'km de aldığıma dair elimde yazılı bir exper kağıdı yok.Avukat ile görüşmüştüm ihtar için 1000 tl istendi ihtar sonrası mahkemeye taşınırsa 7.000 tl istendi.Ayrıca karşı tarafın kilometreyi benim'de düşürebileceğimi söyleyebilir dedi.Mahkemeyi kayvetme durumunda daha çok zarara girmiş olacağım konu nasıl işler bilmiyorum lakin benim düşürmediğim kesin.

İlana koyacağım zaten herşeyini yazıp uzun süre binecek olan alır 38.000'e veririm 38.000'tl ye ne arabalar var kaldıki 260 bin km honda için hiç bir şey değil heleki motoru yapılmış bir honda'nın.Ağır hasar kaydı'da yok.

dodi34

0
Aracınız
Aynen öyle sıkıştığını belli etme de ilana acil borçtan vs gibi şeyler yazma çakallar üşüşmesin ilana hayırlı satışlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen öyle sıkıştığını belli etme de ilana acil borçtan vs gibi şeyler yazma çakallar üşüşmesin ilana hayırlı satışlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sahibinden'de 2007 model benzin&lpg otomatik arattım türkiye çağında 30.000 - 42.00'tl'ye kadar satılık yok. Ben 37 ye vereceğim biraz sıkıştım dün'de eşimin hamile olduğunu öğrendik.

Merhabalar,

2007 Model honda civic otomatik gri aracımı satmaya karar verdim,Maddiyat açısından zor günler yaşamaktayım.

Motor'u conta yakmıştı ve 5.000 tl'ye yaptırmıştım.Harici elektrik tesisatını altan honda'da 1.500 tl + şaşmaz hondacı mehmet te 1.000 tl bakımını yaptırmıştım.Pazar günü mutlu akü taktırdım yeni. 8.000 tl'ye yakın para harcadım.

Ben aracı 37.500 tl'ye istanbul'dan almıştım, komple boyalı fakat değişen durumunu bilmiyorum.Kilometresi'nin düşürüldüğünü sonradan ptt uygulaması ile öğrendim.Şu an 188.000'km de gösteriyor fakat orjinal kilometresi 260.000 denk geliyor.Atiker marka lpg var 2017'de takılmış muayenesi 2019 9.ay'da.Orjinal jantları üzerinde double teyp var.

Satarken kimsenin günahına girmek istemiyorum kilometre yükseltmeyi düşünüyorum, harici kilometre düşürmenin açıklamasını yapmak caydırır diye düşünüyorum.

Konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum Ağır hasar - Pert kaydı yok parça parça 39.000 tl hasar kaydı var.

Sizce ne yapmalı kaça satmalı veya kaça satılır ? Biraz piyasa araştırması yaptım 2007 model 200 ile 280 bin km arası elegance'ler 48-57 ban'dında satılıyor.Ben en son artık 39'a felan bırakmayı düşüneceğim masrafları bana fazlasıyla - olarak kalcak.Motorunda sıkıntı yok gidişinde problem yok şu anki piyasaya göre fiyat ne eder tamda bilemiyorum ama satacağım kesin.

Kardeşim sen haram yeme yükseltebiliyorsan orjinal km sine getir yükseltemiyosan satarken aynen söyle maddi ve manevi açıdan başkasının hatalarını ödemek zordur bügün km düşürüp insanları kandırıp 3 5 milyar fazla alanlar yarın onlar çoluğundan çocuğundan çıkar onların haberleri yok

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Kardeşim sen haram yeme yükseltebiliyorsan orjinal km sine getir yükseltemiyosan satarken aynen söyle maddi ve manevi açıdan başkasının hatalarını ödemek zordur bügün km düşürüp insanları kandırıp 3 5 milyar fazla alanlar yarın onlar çoluğundan çocuğundan çıkar onların haberleri yok

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

260.000 km diye yazdım bugün ilana koydum hocam, alacak arkadaşa durumu izah ederim 53 54 milyara 2007 elegance alamayıp 38 39 a benim aracımda bunlara laf ederse zaten diyeceğim birşey yok.Piyasayı bilen biliyor honda alacak adam zaten km'sine aldanmaz motor desen zaten bakımlı vites geçişleri güzel ağır kaydı yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sahibinden'de 2007 model benzin&lpg otomatik arattım türkiye çağında 30.000 - 42.00'tl'ye kadar satılık yok. Ben 37 ye vereceğim biraz sıkıştım dün'de eşimin hamile olduğunu öğrendik.

Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin.

Geri