Aracımı satıyorum..[emoji4]

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Kaça sattınız merak ettim çok güzel bir civic,satmadıysanız üzerindeki ekstralara talip olalım :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Erdoganin arabasi cok guzeldir takip edenler bilir. Alinacak araba. Otomatik olmamasi hiz sabitleyici olmamasi dusurur biraz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Öncelikle araç gerçekten çok şık çalışmalar çok başarılı olmuş. Benim anlamadığım şey dream alıp üzerine neden bu kadar masraf yapıp satıyorsun keşke elagance alsaydın istediğin fiyata çok rahat satardın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracı henüz satmadım ilana bile koymadım havaların düzelmesini bekledik acelemiz yoktu :) Evet çok fazla emek verdik daha resimlerde görülmeyenide vardır sade ve şık yaptık apaci isine kaçmadan :) Evet sonradan elegance almadığıma çok pişman oldum suan ki fc5i elegance aldım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] şu an 2016 sına 80 küsür yazan arkadaşlar var malum sitede, bu yüzden ona buna göre fiyatı değiştiren arkadaşlara bakmadan aracınızın satılabileceği rakamları tekliflere göre satılan araçlara göre değerlendirin diyorum. Otomatik olsa 70 ederdi benim görüşüm. Biz yeni kasa executive fiyatı olan 94 bin tl yi baz alarak kendi aracımızı fiyatlandırırsak satış için bekleriz çünkü 81-84 arasına yeni kasa alınıyor.

Geri