Aracımin cami çatladı :(

Öncelikle geçmiş olsun aynı durum başıma geldi için çok rahat olsun . İlk demem gereken aracını kasko şirketinin anlaşmalı olduğu cam cı dışında yaptırırsan muhafiyet yersin sigorta poliçeni okursan ilk 1 yıl içinde aracım 1 yaşını doldurmadan istediğin yetkili serviste yaptırabiliyosun hiçbir şekilde kasko bozulmuyo paranı kurşu kuruşuna hesabına yatırıyolar banada bu durumu Honda CEM in hasar bölümündeki bir hanımefendi söyledi aklınızda bulunsun aracınız 1 yaşını geçmeden değiştirin eğer kasko yenilendikten sonra yaparsan istediğin serviste yaptırırsan muhafiyet yersin en azından kaskon dolmadan honda yetkili servisinde yaptır en azından orjinal olur ve hiç bişey e karışmıyosun iban numarası veriyosun 20 gün içinde paran hesabına yatıyo tekrardan geçmiş olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim.benim kasko bir önceki araçtan zeyil olduğu için 1 yaşi dolmadan kasko süresi doluyor zaten.suanki yürürlükte olan kasko sitelerimin erzurum ile anlaşması yok.ama dediginiz gibi yaparız dediler.ya sizin gibi yaptırıcam parayı sonra alicam.ya da kaskoyu yenileyip anlaşmalı bir kasko şirketinden,o şekilde yaptırıcam.bakalim daha karar vermedim

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
En güzeli muhafiyet olmadan 1 yıl içinde honda servisinden yaptırman ben yaptırdım herşey orjinal yeni yağmur sensörü vs geldi 2.070 tl fatura kesti servis 2.070 tl hesabıma yattı iyi geceler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Geri