Civic FC5 Aracımın kapısıyla ilgili yardım

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar sizden bir akıl , fikir almak istiyorum,
fc5 makyajlı kasa eco elegance aracımın sürücü kapısı kapalı durumdayken her açtığımda tık sesi geliyor, önceden 3 tık şeklinde geliyordu, sonra 1 e düştü, çok yüksek bir ses değil ama araca inip binerken duyulacak cinsten bugün servise götürdüm garanti kapsamında kapı gergisi değişmesi gerekiyormuş, kapının içinden kumaşın olduğu yer sökülüp öyle değişiyormuş

ustaya sordum sorun yaratırmı diye “gerek yok,biz kayıt alıyoruz fakat yarın birgün arabayı sattığınızda oranın söküldüğü çıkacak, istediğiniz zaman 6 yıl içinde ücretsiz değiştirebilirsiniz” dedi.

Sonuçta sıfır aldığım için kapının sökülmesine içim pek razı olmadı,

arkadaşlar değiştireyim mi yoksa kalsın mı ne dersiniz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Satarken kapı döşemesinin söküldüğü ortaya çıkacakmıs :D
Kim sorun ediyor kapı döşemesinin sökülmesini.

Sonuçta aracın kapısında sök-tak yok.

İşlemi yapan yer önemli ki servis bu işlemi yapacaksa hiç dert etmeyin hocam.
Ben kendim söküp takıyorum çok şükür hiçbir problem yaşamadım.
Servis günde en az 5 aracı söküp takıyor elleri çok daha yatkın.
Değiştirin gitsin.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

kayhanbozkus

0
Yönetici
Adamlar boyaliysa bakimlidir diyerek daha fazla veriyor. Bizde de tavanin boyasi yanmis altindan astari cikmis cift renge donmus araba piyasasindan yukarida fiyat istiyor neymis orjinalmis :) ... ayrica konu sahibi ustam sen bu arabayi kullaniyorsun seni rahatsiz eden bi durumu gidermek icin neden ne zaman satacagini bilmedigin bir sonraki aliciyi dusunuyorsun ? Bu kadar pimpirikli adamlara arabada satma :) ayrica serviste az kurnaz degil neymis satarken kurcalandigi cikarmis. 6 yil garanti varmis :) 3-4 ay sonra gidin bakin bakalim kullanici hatasi diyorlar mi demiyorlar mi :)

Bir orası kalmıştı zaten, dünyada boyaya bizim kadar takılan yok şimdi de kapı içi kumaşı :)). 5 Seneye lastiklere dışarıda hava basamayacağız satarken sorun olur diye

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Aracınız
Civic FC5 2020
Adamlar boyaliysa bakimlidir diyerek daha fazla veriyor. Bizde de tavanin boyasi yanmis altindan astari cikmis cift renge donmus araba piyasasindan yukarida fiyat istiyor neymis orjinalmis :) ... ayrica konu sahibi ustam sen bu arabayi kullaniyorsun seni rahatsiz eden bi durumu gidermek icin neden ne zaman satacagini bilmedigin bir sonraki aliciyi dusunuyorsun ? Bu kadar pimpirikli adamlara arabada satma :) ayrica serviste az kurnaz degil neymis satarken kurcalandigi cikarmis. 6 yil garanti varmis :) 3-4 ay sonra gidin bakin bakalim kullanici hatasi diyorlar mi demiyorlar mi :)

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

haklısınız şuan tamam derler 3-4 ay sonra kullanıcı hatası demeyeceklerinin garantisi yok.

Geri