Aracimin Sıfır kokusu gitti

Aracınız
Aracimda unuttuğum kefir in patlamasi sonucu şoför koltugunun altındaki keçe kirlendi.Dokulen ve etrafa sıçrayan yerleri kendim bulaşık deterjani ile temizledim ancak kefir kokusu tamamen geçmedi. Bu kokuyu nasil tamamen giderebilirim.Benzer durumlarla karşılaşan arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
su kullanmamalısınız kesinlikle,
koku yapan sey bakteriler,bakteriler ise nem ve sıcakta uruyor uredikce bitmez koku yayılıyor.
ben önceki aracıma sut dokuldugunde hastanelerde bulunan el dezenfektanlarından dökerek bakterileri oldurup kokuya son vermıstım,
tavsiye ederim

Aracınız
su kullanmamalısınız kesinlikle,
koku yapan sey bakteriler,bakteriler ise nem ve sıcakta uruyor uredikce bitmez koku yayılıyor.
ben önceki aracıma sut dokuldugunde hastanelerde bulunan el dezenfektanlarından dökerek bakterileri oldurup kokuya son vermıstım,
tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

ywzckr

0
Aracimda unuttuğum kefir in patlamasi sonucu şoför koltugunun altındaki keçe kirlendi.Dokulen ve etrafa sıçrayan yerleri kendim bulaşık deterjani ile temizledim ancak kefir kokusu tamamen geçmedi. Bu kokuyu nasil tamamen giderebilirim.Benzer durumlarla karşılaşan arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum.

Valet pro enzym odour gibi seyler de kullanabilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Daha önce aracına süt dökülüp benzer koku geçemeyen bir abimiz vanilya dökerek kokuyu hem bastırdı hem aldı demişti.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Arkadasa da oldu aynısı ama o süt döktu 2 ay ne yaptı ne ettı ne ürünler aldı o koku gecmedı. Kesın çözum taban halısını sökp altındakı keçe ıslanmıssa degısımı ve havalandırmak 1 2 gün

Aracınız
Arkadasa da oldu aynısı ama o süt döktu 2 ay ne yaptı ne ettı ne ürünler aldı o koku gecmedı. Kesın çözum taban halısını sökp altındakı keçe ıslanmıssa degısımı ve havalandırmak 1 2 gün
Sagolun arkadaşlar. Soylediginiz uygulamalari deneyecegim. Olumlu sonuç alirsam. Yazarim tekrar buraya

Sent from my LG-H815 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Civic FC5 2019
geçmiş olsun.Koku konusunda hassasım.Keçeyi anti bakteriyel ürünler ile temizleyip araç tabanından kaldırıp havalandırın ben eski aracımda öyle yaptım.Birde tavsiyemdir kendimde uyguluyorum havuzlu pas pas kullanın ve klimayı bile aracı park edeceğiniz yere 3-5 dk kala kapatın sadece havalandırma çalışsın buda sistemde nem kalmasını ve bakteri koku oluşmasını engeller.kolay gelsin.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Benim önceki arabanın bagajına da balık suyu akmıştı, 2 gün sonra arabaya kokudan girilmez olunca yıkamacıda 140 TL'ye dezenfekte ettirmiştim.

Geri