Civic FB7 Aracın Cam Çizikleri

Aracımın sol ön sileceği bir önceki sahibi tarafından geç değiştirildiği için camın üst kısmında çizik oluşturmuş nette bazı videolar izledim kil gibi bir malzeme ile pasta cila yapar gibi uygulamalar gördüm sanayide bir camcı ustasına sordum yaptırmamamı söyledi kayganlaşırıcı yapa parlaklığı gibi birşeyin gideceğinden bahsetti acaba yaptırsam sonrasında camda herhangi bir deformasyon yada yüzey parlaklığının gitmesi gibi olaylarla karşılaşırmıyım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ayrıca birşey sormak istiyorum orjinal cam taktırdığımda üzerinde olan fabrikanın taktığı camla arasında herhangi bir fark oluyor mu bazı kişilerden yanlış duymuşta olabilirim ön camındaki şase numarası mı artık başka birşey mi bilmiyorum onun olmadığına dair bu vesile ile aracın camının değiştiğini anladıklarını söylemişlerdi bu doğru mu peki ??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gecikme için çok afedersiniz,mesajınız gözümden kaçmış,bu konuda bilgi sahibi değilim ama ön cam değişmiş olsa da çok önemli olmadığını düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri