Aracın sağa yatması

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar aracımı yeni aldım 2013 model fb7 araç 80 km hızı geçtikten sora fren yapınca arka taraf sola ön taraf sağa atıyor ön takım komple elden geşti orjinal burçlar takıldı öncekiler bozukmuş sorun devam etti bu kez arkaya bakıldı arkadada burç varmış onlarda arızalı çıktı başıba gelen var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar aracımı yeni aldım 2013 model fb7 araç 80 km hızı geçtikten sora fren yapınca arka taraf sola ön taraf sağa atıyor ön takım komple elden geşti orjinal burçlar takıldı öncekiler bozukmuş sorun devam etti bu kez arkaya bakıldı arkadada burç varmış onlarda arızalı çıktı başıba gelen var mı

Hayırli olsun. Güle güle kullanın. Kaç km ve araçta kaza, darbe var mı?

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sağolun eksperde vir kusur çıkmadı boya değişen yada kaza yok araç 4 sene boyunca çok nadir kullanılmış çoğu zaman yatmış burç sorununu tek bu araçta gördüm hondalarda sıkmı bozulur sebebi nedir bilemedim

Aracınız
Civic FB7 2013
Sağolun ön salıncak burçları değişti rot ayarı falan yapıldı test edildi hiçbir problem yok araç yine aynı araçta arkadada burç varmış ilk kez duydum o burçları yarın alıcam honda bayinden bayide arıza tespit ücretini bilen var mı

Geri