Aracında yazılım olan var mı

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Bilir kişilerce ve bilinçli kullanılırsa çok problem olmaz. Hondata motoru çok kasmadan risk yapmadan yazılım paketi sunar. Daha ilerisi için intercooler, DP iptal, şanzıman soğutucu, hibrit turbo, emme kiti vs. vs. Eklediğim facebook grubunda modifiye yapıp rool yapanlar mevcut onlar size daha iyi bilgi verir.

Bence şu videoda net anlaşılıyor aracın performansına katkısı. Bu videoyu izledikten sonra bir heveslendim ama araçlarımın orjinalliğini bozmakta biraz katıyım. O yüzden yine dokunmadım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
peki kaç kmdir kullanıyosunuz siz yazılım attığınızdan beri? Muayeneye ya da periyodik bakıma soktunuz mu yazılımdan sonra o prosedürlerde sıkıntı yaratıyor mu
20 bin km olmuştur.
muayenede yazılıma bakılmıyor zaten, downpipe denilen, katalizör iptali olduğu için egsoz muayenesinden geçmek biraz sıkıntı olabiliyor.
ben de ünite olduğu için bakıma gittiğimde stock ( fabrika yazılımına) dönüyorum.
o açıdan ünite almak mantıklı.

Aracınız
Civic FK7 HB 2021
20 bin km olmuştur.
muayenede yazılıma bakılmıyor zaten, downpipe denilen, katalizör iptali olduğu için egsoz muayenesinden geçmek biraz sıkıntı olabiliyor.
ben de ünite olduğu için bakıma gittiğimde stock ( fabrika yazılımına) dönüyorum.
o 20 bin kilometre içerisinde zarar gördü mü hiç araç tespit ettiniz mi öyle bişey?

Ad Soyad
Caner
Aracınız
Civic Type R
20 bin km olmuştur.

Merhaba. 2018 fk8 aracım için ktuner ya da hondata bakıyorum. Yalnız bizim bu fk8 lerde ecunun kilidinin açtırılması gerekiyormuş öncelikle bu ünitelerin çalışması için. bu kırma işlemini ise hondata 250 dolara yapıyor online olarak fakat ktuner satıcıları ile görüştüğümde ise ecuyu bize göndermeniz lazım diyorlar kargo yolu ile. Kargo işi olamaycağı için tek seçenek hondata kalıyor bu şartlarda. Daha önce forumda konusu geçti mi ya da bilginiz var mı bu ecu kilidini açan yer var mı Türkiye'de?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba. 2018 fk8 aracım için ktuner ya da hondata bakıyorum. Yalnız bizim bu fk8 lerde ecunun kilidinin açtırılması gerekiyormuş öncelikle bu ünitelerin çalışması için. bu kırma işlemini ise hondata 250 dolara yapıyor online olarak fakat ktuner satıcıları ile görüştüğümde ise ecuyu bize göndermeniz lazım diyorlar kargo yolu ile. Kargo işi olamaycağı için tek seçenek hondata kalıyor bu şartlarda. Daha önce forumda konusu geçti mi ya da bilginiz var mı bu ecu kilidini açan yer var mı Türkiye'de?
Merhaba,
mesajınız gözümden kaçmış muhtemelen.
Evet dediğiniz gibi fk8 için Ktuner kullanıcıları merkeze yollayıp o şekilde jailbreak işlemi yaptırıyorlar.
Türkiye'de Hondata distribütörü BTG Maslak firması, onlarla bir görüşün ya da direk siz iletişime geçin hondata ile sonuçta online yapılıyorsa size talimatları anlatıp bağlantı sağlanabilir diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Caner
Aracınız
Civic Type R
Merhaba,
mesajınız gözümden kaçmış muhtemelen.
Evet dediğiniz gibi fk8 için Ktuner kullanıcıları merkeze yollayıp o şekilde jailbreak işlemi yaptırıyorlar.
Türkiye'de Hondata distribütörü BTG Maslak firması, onlarla bir görüşün ya da direk siz iletişime geçin hondata ile sonuçta online yapılıyorsa size talimatları anlatıp bağlantı sağlanabilir diye düşünüyorum.

merhaba. ktunner işi zor olduğundan hondata aldım ve online jailbreak yaptım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba. ktunner işi zor olduğundan hondata aldım ve online jailbreak yaptım.
hayırlı olsun güle güle gazlayın :)
ülkemizde araba yüklemek çok zor bir hal almaya devam ediyor bu şartlarda yapabildiğimizi yapmamız lazım çünkü daha da kötüye gidecek.
videolarınızı da bekliyorum merakla :)

Geri