Araçtaki delikler

Merhaba, bu forumda ilk açtığım başlık.Honda civic fd6 2011 premium model aracım var.Geçenlerde araca detaylı bir temizlik yaparken resimde görülen delikleri gördüm,moralim çok bozuldu.Ben aracin 3.sahibiyim.İlk sahibi engelli bir bireymiş ve büyük ihtimal sağ ayağını kullanamadığı için el gazı aparati yaptirmis ve o kisma montelemiş.Aracım cok sukur iyi dusuk km ve hasarsiz fakat dedigim gibi bu deliklere uzuldum.Şimdi siz degerli arkadaslarima sunu sormak istiyorum.Birincisi bu delikleri nasil kapatayim ikincisi de bi delikler araca herhangi bir zarar verir mi ya da vermis midir?.Herhangi bir curume paslanma olmus mudur arabanin sacinda.Son olarak bu aparat 1 yil once sokulmus.Simdiden herkese tesekku ederim.Deliklerden en sagdaki tam olarak delik digerlerinim ucu acik degil ve o deliklerde ve aracin dosemesinde herhangi bir islaklik ya da nem yok.Not:Soyledigim aparatin gorsellerden buldugum hali de bu sekilde IMG_6080.JPGIMG_6079.JPGIMG_6081.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaynak ile kapatılabilir ama büyük bir hasar değil ayrıca aracın değerini düşürmez teknik olarak araca herhangi bir zararı yok

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cok tesekkur ederim degerli dusunceleriniz icin.İnsaallah curume ya da paslanma yapmamistir o delikler yuzunden aracin alti

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8657]Hondacı vic[/MENTION] Pas yapmaması için antipas türü bir şey sürün boya kuruyunca silikon ile deliği kapatın ;)

Geri