Arıyorum FB7 Beyaz LPG+otomatik civic

Aracınız
Merhaba,

50bin KM'yi geçmeyecek , Çizik boya değişen hasarkaydı olmayan , fabrika çıkış LPG olan ve otomatik , beyaz civic arıyorum.
Satan arkadaşlarla iletişime geçebiliriz.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Boya ve hasar kaydı kısmında takılıyoruz hepimiz sanırım :)
Şöyle ki ben 48bin km'deki aracımda 3 parça boya olduğu için 70bin TL'den aşağı vermem -ki resimlerde ne kadar ufak hasar olduğu belli-

Sizin istediğiniz boyasız-hasarsız araca bir 76-77 bin isterler... O parayı eder mi, alındığında ne kadara satılır, tartışılır...

Aracınız
boya ve hasar kaydı olayını olmazsa olmaz haline getirmeyin arkadaşlar. bana kırmızı ışıkta dururken yeşil yandığı an sürücü fazla gaza basmış hafiften çarptı arkadan,arka tamponda 2 kılcal boya çatlağı oluştu 1 er cm lik, ben bunu sigortadan yaptırdım,kaza anının fotograflarınıda çektim saklıyorum. arka tampondaki o ufak bölgeye rötuş boyası yapıldı sigortadan ve hasar kaydı var 300 tl lik.

şimdi benim arabada hem boya hem hasar kaydı var.
böyle bir arabayı almazmısın satılık olsa. secenekleri azaltıyorsunuz ve uzun süre araç aramak beklemek ve ayrıca pahalı almak zorunda kalıyorsunuz.

Aracınız
boya ve hasar kaydı olayını olmazsa olmaz haline getirmeyin arkadaşlar. bana kırmızı ışıkta dururken yeşil yandığı an sürücü fazla gaza basmış hafiften çarptı arkadan,arka tamponda 2 kılcal boya çatlağı oluştu 1 er cm lik, ben bunu sigortadan yaptırdım,kaza anının fotograflarınıda çektim saklıyorum. arka tampondaki o ufak bölgeye rötuş boyası yapıldı sigortadan ve hasar kaydı var 300 tl lik.

şimdi benim arabada hem boya hem hasar kaydı var.
böyle bir arabayı almazmısın satılık olsa. secenekleri azaltıyorsunuz ve uzun süre araç aramak beklemek ve ayrıca pahalı almak zorunda kalıyorsunuz.

Sizinki gibi olan hasarlar önemli değil o kadar takıntılı değilim. Tamponlar plastik parçalar zaten 1000 kerede boyansa experde çıkmıyor. 300-500tl gibi hasar kayıtlarıda çok ufak şeyler olduğunu belli ediyor ve insan pekte önemsemiyor.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=8813]UfukAydın[/MENTION] 2015 otomatik beyaz civic var bende. 20 bin km'de. LPG yok. İlk sahibiyim.

Geri