Arıza lambası yardım

Arkadaşlar adam direk sildi lambayı kodu almayı unuttum ama 'rocker arm actuator stuck on bank 1' bunu aldım internette araştırdım p2646 diyor araç bazen 4bin devirde kesiciye giriyor yağ basıncıyla ilgili diye duydum honda ustası yok burda neyi değiştircem bazıları vyec selenoid contası yazmış 10bin km önce yeni motor yaptırdım conta fln yeni değişti bi yardım ederseniz acayip muyçtlu olurum

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Arkadaşlar adam direk sildi lambayı kodu almayı unuttum ama 'rocker arm actuator stuck on bank 1' bunu aldım internette araştırdım p2646 diyor araç bazen 4bin devirde kesiciye giriyor yağ basıncıyla ilgili diye duydum honda ustası yok burda neyi değiştircem bazıları vyec selenoid contası yazmış 10bin km önce yeni motor yaptırdım conta fln yeni değişti bi yardım ederseniz acayip muyçtlu olurum

Vtec selenoid yağı veya kendisi değişir normal arabanın yağıda yoksa oda yapar

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Geçmiş olsun. Motor yapılır iken üst contayı değiştirmiştir. Vtec selenoid contası farklı bir yerde bulunur. İnternetten yerini öğrenin. Altında şanzımana doğru yağ akması var mı kontrol edin.
- Yağ seviyeniz düşük ise yapar.
- Vtec selenoid contası tıkanıksa yapar.
- Valf basınç sensörü arızalanırsada yapar.

Geçmiş olsun. Motor yapılır iken üst contayı değiştirmiştir. Vtec selenoid contası farklı bir yerde bulunur. İnternetten yerini öğrenin. Altında şanzımana doğru yağ akması var mı kontrol edin.
- Yağ seviyeniz düşük ise yapar.
- Vtec selenoid contası tıkanıksa yapar.
- Valf basınç sensörü arızalanırsada yapar.
Usta değişti selenoid contasıda arabanın yağıda yeni değiştim zaten bu muhabbet yüzünden yağdan fln yapar dediler değişirken bişey farkettim şurdan yağ kaçıyor orası selenoidin ters tarafı ordan yapmaz demi son ihtimal kalıyor 3. Seçenek? Screenshot_20211023_000646_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Usta değişti selenoid contasıda arabanın yağıda yeni değiştim zaten bu muhabbet yüzünden yağdan fln yapar dediler değişirken bişey farkettim şurdan yağ kaçıyor orası selenoidin ters tarafı ordan yapmaz demi son ihtimal kalıyor 3. Seçenek? Ekli dosyayı görüntüle 266824

Burası ön krank keçesinin olduğu yer. Tam üst hizasında ise egzantirik keçesi bulunur. Bu keçeleri motor dağıtıldığı zaman kontrol edilmeliydi. Biri veya ikiside olabilir. Bayat keçe kendini belli eder ve orjinali piyasada bulunmaz. Vtec selenoid conta sistemi ile buranın direkt bir bağlantısı yoktur. Yağda azalma yok, selenoid yeni ise basınç sensöründe problem olabilir.

Burası ön krank keçesinin olduğu yer. Tam üst hizasında ise egzantirik keçesi bulunur. Bu keçeleri motor dağıtıldığı zaman kontrol edilmeliydi. Biri veya ikiside olabilir. Bayat keçe kendini belli eder ve orjinali piyasada bulunmaz. Vtec selenoid conta sistemi ile buranın direkt bir bağlantısı yoktur. Yağda azalma yok, selenoid yeni ise basınç sensöründe problem olabilir.
Euvallah ustam saolasın

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri