arıza lambası

Aracınız
arkadaslar istanbulda bu sabah inanılmaz bi yağmur yağdı. yollar göl oldu bildigin.

zar zor arabayla işe gelebıldım ama aracım arıza lambası yaktı . gaz yemedi. gaza basıyorum bildigin gitmedi araç. stop ettirdim tekrar calsıtırdım. düzeldi gaz yeme olayı ama arıza lambası sönmedi. şuan park halinde. aksam dönerken tekrar bakacagım kendı kendıne düzelirmi fikri olan warmı napmam lazım

yanan arıza göstergesi

http://www.incele.web.tr/wp-content/uploads/honda-musluk-işareti.png

Aracınız
Motor arıza lambası yakmış, su kaynaklı muhtemel sensör arızasıdır. Geçmese bile servis gerekeni yapar.

Leo

0
Muhtemelen sensör arızası olabilir. Akşam alacağınız sonucu yazarsanız daha net olacak gibi görünüyor...

Aracınız
yani bu ısık kendılıgınden sonebilirmi. yoksa bişe yapmak gerekıyormu onu merak edıyorum

pek sensör arızası gibide değildi hocam. araba çekişten düştü cünkü tekledi yani.

Aracınız
yani bu ısık kendılıgınden sonebilirmi. yoksa bişe yapmak gerekıyormu onu merak edıyorum

pek sensör arızası gibide değildi hocam. araba çekişten düştü cünkü tekledi yani.

Suya ne seviyede girdiniz?

Aracınız
Acaba bujiler mi ıslandı? Şimdi imkan varsa bir deneyin, çekiş normale döndü mü?

Aracınız
çekiş normale dönmüştü zatende ısık sonmemıstı. aksam giderken bakcam artık. sanayıden bi ustaya aradım sordum lambayı bılmemde cekişten düşmesinin sebebi egzosada su gırmıstır havayı atamamıstır ondan boğulmustur dedi

arzemo

0
çekiş normale dönmüştü zatende ısık sonmemıstı. aksam giderken bakcam artık. sanayıden bi ustaya aradım sordum lambayı bılmemde cekişten düşmesinin sebebi egzosada su gırmıstır havayı atamamıstır ondan boğulmustur dedi
Hocam lastiklerin tamamı suya gömüldüyse egsoz borusuda gömülmüştür. Ustanın söylediği mantıklı. Egsoz gazi çıkışı sağlıklı tahliye olmadığından sensörler anında arıza lambası yakmıştır. Ayrıca araç gaz da yemez. Sistem kendisini korumaya alıyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri