Arka Far Siyah Karartma

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhabalar,

2015 model FB7 kasa füme rengi bir aracımız var. Ben sokakta yine 2015 model füme bir FB7 gördüm, arka farların sinyal ve geri vites ışıkları kısmına, çok yoğun olmamakla birlikte siyah karartma uygulanmış, ben aracım üzerinde çok fazla oynamayı sevmem orjinalliğin bozulmaması adına lakin o aracı arkadan gördükten sonra tabiri caizse vuruldum diyebilirim. Fardaki o koyu karartma füme rengine filmli camlara ve 2015 model sonrası jantlara çok ama çok yakışmış.

Asıl soruma gelirsek; bu karartma işlemi veya film, nasıl uygulanıyor? Nerede uygulanıyor? kendi servisinde bunu yaptırabilir miyiz? Yaptıramazsak başka yerlerden yaptırdığımızda garanti veya servisten sıkıntı çıkartırlar mı? Uzun vadede dezavantajları var mıdır?

Saygılar..

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunlar smoke taillight olarak satılıyor aslında. Dışına sonradan bir şey yapınca fren ısığını falan kıstığı için güvenli olmuyor. Yüksek lümenli led ampul kullanman gerekiyor. Işık şiddetini kesen bir şey yapmamak daha iyi açıkcası. Sonra arkadan gelen arabanın sahibi, fren lambanı görmedim falan diyo vurduktan sonra.

Geri