Arka Koltuklara Monitor

Merhaba, 2012 Civic var, cocuklar icin arka koltuklara iki adet monitor koymak istiyorum. Arabada henuz multimedya yok, yani navigasyonda yok; ama bu is icin gerekirse taktırırım ama gerekli degilse taktırmayı dusunmuyorum. Aradıgım ozellikler;

- istenirse USB'den film oynatabilecek,
- istenirse merkezi (iki ekranda da aynı yayın) istenirse ayrı ayrı yayın olabilecek (merkezi yayın yani iki cocugun da aynı seyi izledigi mumkun mu hic fikrim yok)
- ses cıkısı da istenirse kulaklık istenirse hoparlorden olacak
- aslında bunlardan daha onemlisi akıllı telefonlarla uyumlu olacak, yani telefondaki goruntuyu veya internetten oynattıgım goruntuyu o ekrana atabilecegim. (telefon ile ekranlar konusacaklar yani) bu ozellik su an icin smart tv'lerde var.
- istenirse dvd'de oynatabilecek, aynı dvd iki ekranda da olması istenebilir, ya da iki ekranda da ayrı ayrı dvd'ler de istenebilir; her ikisi de mumkun olacak.
- oyun oynatabilecek. hatta mumkunse karsılıklı bile oynatabilecek.

boyle bir urun henuz var mı? Cok fazla ozellik / istek yazdım; hepsi birden mumkun olmayabilir; maddelerin birkacını kapsasa onu da yaptırmayı dusunebilirim. Bu konuda birkac firma var, ama bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslara sormak istedim; tavsiyeniz var mı?

http://www.unluotomotiv.com.tr/otonavigasyon_arackiti/
http://tr.catecglobal.com/Car-back-...io-Si-sedan-hatch-hybrid-LX-EX-EX-L_p761.html

Aracınız
bende boyle seyler ıstıyorum ama olmuyor.oncelıkle tv, oyun, dvd, usb, kart , tek ayrı ızlemee olanı aldım. ama dedıgın gıbı oyle ozellıklı olanlar sanmıyorum varsa ucuk fıyatlardandır.
tavsıyeme gelınce oncelıklı ıhtıyaclarınızı belırleyın mesela her formatı acması gıbı. sonra eleyerek en yakın sonuca ulasın.
benım en sıkıntılı konum aracın koltuk basları baglantı yerlerı saglam olsun. insanımız malum ınıp bınerken koltuk baslıklarından güç alarak ınıp bınıyolar, bızım araclar yere yakın oldugundan bu yuk koltuk baslarına daha cok bınıyo ve kırılıyor. benım tavsıyelerım bunlar sımdılık

Aynı konudan açan ve biraz araştıran biri olarak yardımcı olmaya çalışayım.Benim aracım 2015 civic ve orj multimedia var cyclone marka.öncelikle servise sordum.Servis istersem takılabileceğini ancak daha önceki taktıkları kafalık monitörünün çok ses yapmasından şikayetçiymiş müşteri.Yani kabloları geçirilirken koltuk kılıfları sökülüyormuş ve koltuktaki kafalığın içine geçtiği delikler boşluk yapıyormuş.Tabi ben bunu yermiş gibi yaptım ama asla öyle birşey olmayacağını biliyorum ki araba tamiratı konusunda benim diyen ustadan iyiyimdir.Belli ki adamlar ya uğraşmak istemiyor yada beceremiyor.Satan bir yerden alırsam kafalıklı değilde orj kafalıkların demirlerine tutturulan cinsten takarız dediler.Sonra cyclone nin ist.yetkili dağıtıcısının sayfasına baktım regi elektronik diye orada hoşuma giden ve multimedia ile aynı marka olan kafalık ekranlarını gördüm.Aradım servis e bağlanıp bir beyefendi ile görüştüm.kendilerinin de bu işi sürekli yaptığını ve asla burç sesi olmadığını söylediler.Sonra 2 ekranın sd card ve flashdisk li olduğunu söyledi dahali hop.varmış.istenirse kulaklık takılabilirmiş.Öndeki multimedia dan görüntü ikisine de sadece dvd izlerken gidermiş.onun dışında önde flash yada sd kullanılıyorsa arkaya görüntü vermezmiş.dilenirse kafalıklar önden bağımsız sd ve flash ile kişiye özgü kullanılabiliyormuş.

Geri