Arka panel tarafından gelen gıcırtı sesleri

UK61

Super Moderator
Yönetici
Birkaç yerde okumuştum sıvı arap savununa su katarak araç içine fıs fıs ile sıkarak plastik aksamları siliyorlarmış. Sonrasında sesi kesmiş. Plastik kısmı yumuşatıyor mu ondan mı bilemedim açıkçası.

Öncelikle yorum yazıp katkıda bulunmak isteyen herkese teşekkürler. Sorun bende de stepne bağlantısının gevşemesiyle alakalıymış. İyice sıktım onu sorun düzeldi. Uzun süredir bu sesi bu basit durumdan dolayı çektiğime de akıl erdiremiyorum ama neyse :)

Aracınız
Bendeki sorunlar sunroofu üste açtığında ses geliyor kemer panelleri birde ön torpido çok sinir bozucu bi durum servise götürdüm yalıtım yaptılar ama zaman geçtıkten sonra tekrar oluşmya başladı

UK61

Super Moderator
Yönetici
Bendeki sorunlar sunroofu üste açtığında ses geliyor kemer panelleri birde ön torpido çok sinir bozucu bi durum servise götürdüm yalıtım yaptılar ama zaman geçtıkten sonra tekrar oluşmya başladı
Yalıtım derken ne yaptılar mesala? Ücreti falan bilgi verir misiniz?

Aracınız
Arkadaşlar sıkıntı lpg li ise orada bir parça var sabit Dursun diye stepne oradan geliyor bendede vardı. Sıkıştırdım şuan ses gelmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Yalıtım derken ne yaptılar mesala? Ücreti falan bilgi verir misiniz?
Kemer yerlerine ne yaptıklarını görmedim de ön konsolda torpidonun oralara sünger bant yapıştırdılar görünmeyen yerlere ücret almadılar servise götürmüştüm bi götürün isterseniz servise yardımcı olabilirler.