Arka plaka sallanıyor ve ses yapıyor.

Meraba arkadaşlar fb7 aracımın bagaj kapağını kapatırken arka plaka sallandığı için hiç hoşa gitmeyen ses çıkıyor. Bu konuda neler yapılabilir? Bu sorunu yaşayıp da çözenler neler yaptılar yazarlarsa sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 2001 var üstad.
Daha önce plaka çerçevesi vardı ama bikaç ay önce plaka takanlara götürüp çerçeveyi devre dışı bırakıp silikonla yapıştırma yaptırdım,hem daha güzel durdu hemde ses sorununun önüne geçmiş oldum. Plaka sökme gereği duymadım ben,sizin de sökmeği sökme gereği duyacağınız sanmıyorum ama yine plakacıya danışabilirsiniz

SamSung cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Kaliteli bir çift taraflı bant alın şeffaf olanlarında marka 3m olabilir. Direk yapıştırın silikona ihtiyaç yok

Kaliteli bir çift taraflı bant alın şeffaf olanlarında marka 3m olabilir. Direk yapıştırın silikona ihtiyaç yok

Önerebileceğiniz bir bant varsa internet üzerinden alabileceğim link atabilir misiniz hocam?

Bant ile yapıştırmak araç yıkama ve hava şartlarından dolayı zamanla plakanın düşmesine sebep olabilir.( tahmini bir yorum yapıyorum,tecrübeyle sabitlenmiş bir öneriyse sorun yok,yanlış anlaşılmasın)

SamSung cihazımdan gönderildi

Aracınız
Bende ayni ses vardi 1000 bakiminda servise soyledim biseyler yaptilar ve o ses kesildi... Eger araci servis bakimina goturecekseniz yakin zamanda servise soyleyin onlar yaparlar...

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Önerebileceğiniz bir bant varsa internet üzerinden alabileceğim link atabilir misiniz hocam?

http://www.hepsiburada.com/scotch-s...-x-1-5m-p-HRECZ9307405?magaza=Pınar Kırtasiye

Benim kullanıldığım ürün bu hocam. Önceki aracımı 7 yıl kullandım ve en ufak bir sorun yaşamadım. Hep de tazyikli su tabancasıyla yıkadım aracımı. Ancak uygularken sıcak hava tabancası veya fön makinesi ile ısıtırsanız daha etkili olur.
Ayrıca ben hiç sorun yaşamadım ama iki gün sonra düşerse sorumluluk almam

Geri