Arka Rezistans Sigortası

Arkadaşlar arabamda arka rezistans çalışmıyor. Sigortası atmıştır değiştireyim dedim motor kısmındaki sigorta kutusunu açınca tam anlayamadım ama sanki rezistans sigortası tek bir sigorta değil, bir sigorta grubu gibi anladım ben ve işaretledim üzerinde. Resimlerden hangi sigorta olduğunu anlayan varsa yardımcı olabilir mi acaba?
cf9735ca53d8d874dc5dd8ee7c44db13.jpg

1a590d5198bd6442c885e6bcf245e09f.jpg

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
İşaretlediğin kapak açılmıyormu?

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@EnginAcar Hocam işaretlediğiniz yerdeki kapağı çıkartın, sigortalar altında yer alıyor rezistansın yerini resimde görebilirsiniz.

@EnginAcar Hocam işaretlediğiniz yerdeki kapağı çıkartın, sigortalar altında yer alıyor rezistansın yerini resimde görebilirsiniz.

Hocam sizin gönderdiğiniz tabloda 2 nolu sigorta gurubunun içinde yer alıyor. Benim kırmızı yuvarlak içine aldığım sigorta o. Ama o sigorta grubu (üzeride 20 30 30 50 filan yazan tek parça sigorta) oraya vidalı. Ben sökemedim. Çok da zorlamak istemedim kırarım bişeyleri diye. Söksem de yerine takacak sigorta bulamadım elektrikçilerde.. Nerden alabilirim öyle bir sigorta acaba? Bulunduğum ilde (çanakkale) honda servisi yok bu arada :(

Sent from my SM-G900FQ using CivicTR Forum mobile app

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam sizin gönderdiğiniz tabloda 2 nolu sigorta gurubunun içinde yer alıyor. Benim kırmızı yuvarlak içine aldığım sigorta o. Ama o sigorta grubu (üzeride 20 30 30 50 filan yazan tek parça sigorta) oraya vidalı. Ben sökemedim. Çok da zorlamak istemedim kırarım bişeyleri diye. Söksem de yerine takacak sigorta bulamadım elektrikçilerde.. Nerden alabilirim öyle bir sigorta acaba? Bulunduğum ilde (çanakkale) honda servisi yok bu arada :(

Sent from my SM-G900FQ using CivicTR Forum mobile app

Hocam linkte iletişim bilgileri yer alan [MENTION=3824]Çamkıran Garaj[/MENTION] Evran hanım ile iletişime geçin yardımcı olacaktır.

http://www.civictr.com/showthread.php/4274-çamkiran-garaj-iletişim-bilgileri

bestoo

0
Aracınız
Konuyu hortlatmak adına benimde arka cam rezistansım çalışmıyor ve @EnginAcar arkadaşında dediği gibi o sigorta olayına aklım ermedi. Sigorta tablosunun yönlendirdiği yerde bi sigorta grubu var anlamadım hiç bişey. Bu arada dikiz aynaları ısınıyo fakat arka camda tık yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri