Arkadan gelen surtme gibi sesler

kara82

0
Aracınız
Arkadaslar, bir kac gündür arabanin arkasindan biryerlerden sanki teker surter gibi ve "garc" diye sesler gelmeye basladi. Bunu yavas hizda, direksiyonu bir yone cevirip araba savrulurken daha belirgin yapiyor. Bazen de kasisten gecerken veya bozuk yolda. Ama sanayide usta ile o kadar surduk hic ses cikarmadi. :) sorun ne olabilir? Acaba suspansiyon mu? Yarin servisine gotureyim diyorum. Bayramda uzun yola cikacagim icin cam suyu bile tam tekmil olmali. Acil goruslerinizi bekliyorum

Trust

0
Aracınız
Yaşadığınız durum en sıkıntı olan durum.bir yapıp bir yapmaması servise gittiğinizde umarım yapar ki sonuca ulaşıla bilinsin.bence ilk önce bagajı kontrol edin sağ sola savrulan birşey vardır belki gözünüzden kaçan.

kara82

0
Aracınız
Yaşadığınız durum en sıkıntı olan durum.bir yapıp bir yapmaması servise gittiğinizde umarım yapar ki sonuca ulaşıla bilinsin.bence ilk önce bagajı kontrol edin sağ sola savrulan birşey vardır belki gözünüzden kaçan.
Stepne sabitlenmis durumda, ses yapmamasi icin arka koltukla arasina guneslik sermistim. Bir de yanina sıkıştırılmış vaziyette bagaj cantasi var. Arabayi ocak ayinda alirken eksper sol arka suspansiyon zayiflamis yazin degistir demisti, ondan supheleniyorum. Ama tekerlegin çamurluga surtmesine benzer sesi hic anlamadim.

Trust

0
Aracınız
Eğer öyle birşey varsa servis zaten göz teması ile sorunu hallede bilir.
Durum zaten garantilik ücret almazlar tabi 3 yılı doldurmadıysa aracınız.

kara82

0
Aracınız
Sorun amortisordeymis anlasilan. Kecesi bozulmus, yag sizdiriyormus, Amortisor degisti. Bu arada ilk defa arabanin altini görmüş oldum: tamponun altinda plastik koruma var, motorun altina gelen kısımda ise bakalit bir koruma var (arac 2013 model)

Geri