Arkadaşa Merhaba Demek ister misiniz?

Aracınız
Herkese Merhaba Arkadaşlar,

2013 1.6 Elegance aracımı henüz yeni aldım. Araç modifiye konusunda yeterli gibi görünüyor fakat Air süspansiyon ve şeytan gözü far takmayı düşünüyorum. Keza İstanbul'un birçok ara sokaklarında sıkıntı yaşanabiliyor bu bağlamda air süspansiyon hayat kurtarır diye düşünüyorum. 3-4 defa kasis veya bozuk yolda aracı taktığınızda, air süspansiyon parasına yaklaşıyor. Bunu bir ihtiyaç olarak belirledim. Şeytan gözü ise gündüz ve akşamları aracı bambaşka bir duruşa sokuyor. Farklı önerileri olan varsa iletirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Not: Plakayı özellikle kapattım. Seveni var sevmeyeni var :) İstanbul trafiğinde denk gelenler oğluma selam verebilir ama kapışmayı kesinlikle teklif etmesinler. Bu öncelikle kendi, sonrasında diğer sürülerin hayatını tehlikeye sokan bir durum. Direksiyon evet bir yetenektir fakat en feci kazaları "benden ustası yok" diyenlerin yaşadığını hepimiz biliyoruz ;) Allah bu tür mevzulardan hepimizi korusun. Honda ve modifiyeyi "güzele ne yakışmaz, her güzele de yakışmaz" şeklinde yorumluyor ve diğer güzel yol arkadaşlarından apayrı tutuyorum. Bazıları bunu hız/makas olarak algıyabilir, saygı duyuyorum. Fakat sakin ve cool sürüş bence en güzeli, en keyiflisi. ;)

Tekerlekleriniz yere düz bassın arkadaşlar :) İyi günler dilerim.

Şimdi oğlumla tanışın :)

FB_IMG_1453385287385.jpg

FB_IMG_1453385337654.jpg

20160121_161047.jpg

Aracınız
Kazasız belasız sürüşler kırmızı gercekten çok hoş durmuş ?

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız

tugi

0
Aracınız
hoş geldiniz... Aracın Arka tarafından bir kaç foto alabilirmiyiz? Arka dfizörü mrk ettım

Hayırlı olsun hocam. LPG li mi ve ne kadara aldınız? Ben de şu sıralar bakıyorum almak için de ondan soruyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri