Arkadaşlar aracım satılıktır.

Aracınız
Trafiğe cikis tarihi çok önemli değil sizin araçta. Sonuçta model önemli.
Sifiri ortalama 77bin tl civarında.
2 yaş küçük aracin fiyatı bana göre çok daha farkli. Tabiki araç ve keyif sizin

Aracınız
iyi dilekleriniz için teşekkür herkesin düşünce ve tavsiyesine saygı duyuyorum, bugün piyasa fiyatını belirlemek adına yada en kötü ihtimalle istediğim evi bulursam galeriye veririm mantığı güderek galericilere gittim. 62000 TL. veren mi ararsın, toyota ve hondanın ikinci eli çok tercih edilmediği için alamayacağını söyleyen mi ararsın daha neler neler, ama biri dürüst davrandı bin-iki bin lira kar edecem diye kimse senin arabana istediğin rakamı vermez dedi. durum böyle ben istediğim fiyatı yazdım ama size göre ederi nedir peki ? kafamda en son rakam var ama sizin düşünceleriniz de benim için önemli

Bi an hesabımı nasıl görüyor diye endişelenmedim değil :))

:) Son 3 ayda malum site uzerinden 3 arac satis ilani koydum. Kendi tecrubem bu sekildeydi. Bu araclardan biriside suanki aracimdi ama sonra satmaktan vazgecip yil sonuna kadar binmeye karar verdim. Benim arac 2012 model 17500 deydi elegance paket bayi cikis lpg li. 61-62 bin arasina gidiyordu. 2012 ile sonraki elegance paketler arasinda jantlar ve on panjur disinda bir fark yok hatta sonrakilerde malzemeden calmislar katlanir ayna, kapi ici citalar vs. Alicilar genellikle km ye bakiyorlar araci taniyanlarda benim gibi bahsettigim ince ayrintilara bile takiliyorlar. Mesela ben ozellikle 2012 elegance aramistim. Bana kalirsa sizin aracin ederi 65-68 arasi. Siz galericilere bakmayin toyotanin piyasasi yokmus diyen galerici zaten kulliyen yalan konusuyor. Dünyada ve ülkemizde en cok satis yapan markadir toyota. Benimde bir toyotam vardi ilan koyar koymaz satildi. Fiyatini uygun yazdiktan sonra satilmayacak arac yoktur ozelliklede toyota ve honda ama fiyati fazla degil sadece 1000 tl fazla yazin bu seferde satilmiyor iste aylarca ilanda bekleyebiliyor. Millet 100 tl nin hesabini yapiyor. Benim tecrubem bu sekilde. Hayirli musteriler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aracım satılıktır.

iyi dilekleriniz için teşekkür herkesin düşünce ve tavsiyesine saygı duyuyorum, bugün piyasa fiyatını belirlemek adına yada en kötü ihtimalle istediğim evi bulursam galeriye veririm mantığı güderek galericilere gittim. 62000 TL. veren mi ararsın, toyota ve hondanın ikinci eli çok tercih edilmediği için alamayacağını söyleyen mi ararsın daha neler neler, ama biri dürüst davrandı bin-iki bin lira kar edecem diye kimse senin arabana istediğin rakamı vermez dedi. durum böyle ben istediğim fiyatı yazdım ama size göre ederi nedir peki ? kafamda en son rakam var ama sizin düşünceleriniz de benim için önemli

Hocam bu aracın hakkı 66 bin tl civarı olmalı bence. Zira 2013 modelini boyasız lpgli navigasyonlu otomatik elegance 52 bin km de 2 ay önce 56.750 tl ye aldık kuzenime

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
:) Son 3 ayda malum site uzerinden 3 arac satis ilani koydum. Kendi tecrubem bu sekildeydi. Bu araclardan biriside suanki aracimdi ama sonra satmaktan vazgecip yil sonuna kadar binmeye karar verdim. Benim arac 2012 model 17500 deydi elegance paket bayi cikis lpg li. 61-62 bin arasina gidiyordu. 2012 ile sonraki elegance paketler arasinda jantlar ve on panjur disinda bir fark yok hatta sonrakilerde malzemeden calmislar katlanir ayna, kapi ici citalar vs. Alicilar genellikle km ye bakiyorlar araci taniyanlarda benim gibi bahsettigim ince ayrintilara bile takiliyorlar. Mesela ben ozellikle 2012 elegance aramistim. Bana kalirsa sizin aracin ederi 65-68 arasi. Siz galericilere bakmayin toyotanin piyasasi yokmus diyen galerici zaten kulliyen yalan konusuyor. Dünyada ve ülkemizde en cok satis yapan markadir toyota. Benimde bir toyotam vardi ilan koyar koymaz satildi. Fiyatini uygun yazdiktan sonra satilmayacak arac yoktur ozelliklede toyota ve honda ama fiyati fazla degil sadece 1000 tl fazla yazin bu seferde satilmiyor iste aylarca ilanda bekleyebiliyor. Millet 100 tl nin hesabini yapiyor. Benim tecrubem bu sekilde. Hayirli musteriler.[/QUOTE

Tecrübelerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim fikirleriniz için.

Aracınız
[MENTION=1248]FİREMAN[/MENTION] , ben de son iki aydır civic fiyatlarını takip ederek en son sıfıra girme kararı aldım. bilal333 haklı, iki ay öncesinde hem bu araçların fiyatları hem de diğerleri daha uygundu. Ne zaman havalar ısınıp insanlar araba aramaya başladı, fiyatlar bir anda 3-5 bin TL yükseldi. Bunu aynı aramayı aylarca takip ederek bizzat gözlemledim. Mayıs fiyatı ile Nisan fiyatı neredeyse %10 farklı. Bir de makyajlı kasa makyaj öncesine göre her ne kadar çok değişiklik olmasa da km avantajı bile olsa daha pahalı gidiyor, o garip jantlarına rağmen...:D Saygılar

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
Fiyatları gelen mesajlar belirliyor zaten tabiki çok ölücu olanları kast etmiyorum. Zaten o paraları çıksa insan gider sıfır alır halen güncel kasa bi araçta satmak fiyat kırmadan zor.
Hepimiz ilk önce ilanlara bakıp demedik mi ikinci ele bu kadar para vereceğime gider sıfır alırım diye empati yaparak zaten durum ortaya çıkmış oluyor.

Malum sitede birçok kişi keyfi olarak şişirilmiş fiyatlarla ilan veriyor. Bu ilanlara aldanan gerçek satıcılar da kendi araçlarının fiyatını yüksek yazıyor ve böylece piyasa şişmiş oluyor.Bence siteye araba ilanı vermek ücretli olmalı. Böylece her kafasına esen tuhaf tuhaf ilanlar vermez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri