Arkadaşlar bu spoilerden nerde bulabilirim bilen varmı çok asil duruyo

1acc9b4fcfd348ca3641749dc8807de5.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sahibinden.comda biri satıyor 1700tl bunlar yeni çıktı 3-4 aya fiyatları düşer bekle derim yeni olan herşey fiyatı yüksektir

nokiac

0
Bu linke bak istersen...

HONDA CIVIC FC5 2016-2017 FULL IŞIKLI LED SPOİLER NEON LED

HONDA CIVIC FC5 2016-2017 FULL IŞIK...l-isikli-led-spoiler-neon-led-544233692/detay

WhatsApp Image 2018-04-17 at 16.11.29(5).jpg

Konu epeydir açılmış ancak aracıma yeni taktım resmini eklemek istedim, Hem gece duruşu hemde gündüz duruşu mükemmel oluyor. Beğenen ve maddi gücü olanlar pişman olmadan takabilirler.

Aracınız
Civic FC5 2016
Ekli dosyayı görüntüle 6289

Konu epeydir açılmış ancak aracıma yeni taktım resmini eklemek istedim, Hem gece duruşu hemde gündüz duruşu mükemmel oluyor. Beğenen ve maddi gücü olanlar pişman olmadan takabilirler.

Çok güzel olmuş , iyi günlerde kullanın . Size bir tavsiyem var naçizane. Aynı spoilerden benim aracımda da var ve sadece parklarda çalışıyordu . Ama ben orijinal soketleri bozmadan , alt taraftaki tesisat üzerinden basit bir şekilde Amerikan park modül ile parklarda daha kısık , frene basınca da normal seviyede ışık verir hale getirdim. Normalde gece ciddi göz alıyor. Ben uygulattım çok iyi oldu. Sizinle de paylaşmak istedim.

Sadece hayal et

Çok güzel olmuş , iyi günlerde kullanın . Size bir tavsiyem var naçizane. Aynı spoilerden benim aracımda da var ve sadece parklarda çalışıyordu . Ama ben orijinal soketleri bozmadan , alt taraftaki tesisat üzerinden basit bir şekilde Amerikan park modül ile parklarda daha kısık , frene basınca da normal seviyede ışık verir hale getirdim. Normalde gece ciddi göz alıyor. Ben uygulattım çok iyi oldu. Sizinle de paylaşmak istedim.

Sadece hayal et

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için, Bunu muhakkak dikkate alacağım. Saygılar :)

Geri