Civic FD6 ARKADAŞLAR FORUMDA YENİYİM İLK ARABAM Bİ YARDIM EDİN LÜTFEN

Aracınız
Civic FD6 2007
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. ilk arabam ve 7 ay önce aldım. honda civic fd6 otomatik. sabahları araba soğukken ilk çalıştırdığımda böyle bir ses geliyor yardımcı olursanız sorun nerden ne kadar masraf çıkarır sevinirim şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. ilk arabam ve 7 ay önce aldım. honda civic fd6 otomatik. sabahları araba soğukken ilk çalıştırdığımda böyle bir ses geliyor yardımcı olursanız sorun nerden ne kadar masraf çıkarır sevinirim şimdiden teşekkürler
Kayıs ve gergi rulmanından geliyor ikinci el aldıysan yenisi ile değiştir kafann rahat olsun

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2007
Aracınız
Civic FC5 2017
Ya yanlıs yazmısım kardesım ya ne arabası sen parçaları değiştir bişi olmaz Honda hayat onda bu arada hayırlı ugurlu olsun usta kayısı soksun ses gelen butun rulmanları deiştirsin birde sıfır kayıs taksın guzel bir gergi ayarı tmm dır o iş

Aracınız
Civic FD6 2007
Ya yanlıs yazmısım kardesım ya ne arabası sen parçaları değiştir bişi olmaz Honda hayat onda bu arada hayırlı ugurlu olsun usta kayısı soksun ses gelen butun rulmanları deiştirsin birde sıfır kayıs taksın guzel bir gergi ayarı tmm dır o iş

usta dur korkuttun ya :D tamam ne kadar masraf yapar tahmini biliyormusun teşekkürler

Aracınız
Bir sorun yaratmaz onemli bir sey degil ama V kayisi ve gergi rulmani lazim. Serviste orijinal kayis USA uretimi en son 220 liraydi yazin bir ara kampanya varmis 199 liraya lnmisti. Saglikli olmasini ve bir daha kolay kolay ses yapmasin istiyorsaniz 500 gozden cikarin. Gergi rulmaninin fiyatini bilmiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Bir sorun yaratmaz onemli bir sey degil ama V kayisi ve gergi rulmani lazim. Serviste orijinal kayis USA uretimi en son 220 liraydi yazin bir ara kampanya varmis 199 liraya lnmisti. Saglikli olmasini ve bir daha kolay kolay ses yapmasin istiyorsaniz 500 gozden cikarin. Gergi rulmaninin fiyatini bilmiyorum.

çok teşekkür ederim cevapladığınız için. en kısa zamanda değiştireceğim. olumlu-olumsuz sonuçları yazarım tekrardan

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Dur hocam napiyosun ses belki baska bi yerden geliyordur. Sen ustaya gidip dersen kayışları değiştir,oda kayışları değiştirir. Sen ustaya git sesi sor sana mantıklı birşey söyler zaten. Belki videodan sesi yanlis anlamis olabiliriz.

.

Aynen, ben eski aracımda -Peugeot- forumun birinden bir arkadaşın yorumuna istinaden ustaya gidip sorun muhtemelen bundan demiştim, ustam da “bence oradan değil ama istersen dediğin yerden başlayalım, orası çıkmazsa Söke söke ilerleyip bakarız” dedi, kabul ettim ve sonuç ustamın dediği gibi çıktı tabi, boşuna 250-300 tl fazladan Ödemiş oldum, o sebeple lütfen önce ustanızı dinleyin :))

Geri