Arkadaşlar Kaporayı Verdim Elegans mı Exe mi?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Pazartesi Sabah karar vermek zorundayım. Eco Elegans için 118 , Exe Benzinli için 121 fiyat aldım, kaporo verdim, elegans Lpg li diğeri benzinli. araçları inceledim 2 side güzel. yılda bineceğim maksimum 10 bin km. ileride satarken de göz önüne alırsak, hangisi mantıklı. aracı sizler belirleyeceksiniz. teşekkürler.
Hocam selamlar...kendi fikrimi söylemek istiyorum...tabiki karar sizin... Ben memurum ve yılda ORT.10bin km yapıyorum buna rağmen bende sizin gibi fc5 alsam hangi modeli seçerdim diye düşünmüştüm bi ara ve Eco elegance da kalmıştım çünkü ne kadar da az binsek en az 3 yıl biniyorum ben aldığım otomobilime ve yakıt ekonomisi benim için önemli ayrıca benzin olmuş 7 tl..,exe ile elegance arasında o kadar uçurum olacak özellikler yok..sadece elegance da ekran küçük o canımı sıkıyor onu da değiştirip çözerdim muhtemelen...Satarken otomatik ve fabrikasyon LPG li olması büyük avantaj diye düşünüyorum...Dediğim gibi bu benin düşüncem...tabi ki son karar sizin....hayırlı olsun şimdiden...ilerde inş.bizimde bir FC5 miz olur ;)

HONDAŞK 'tır....

Hocam selamlar...kendi fikrimi söylemek istiyorum...tabiki karar sizin... Ben memurum ve yılda ORT.10bin km yapıyorum buna rağmen bende sizin gibi fc5 alsam hangi modeli seçerdim diye düşünmüştüm bi ara ve Eco elegance da kalmıştım çünkü ne kadar da az binsek en az 3 yıl biniyorum ben aldığım otomobilime ve yakıt ekonomisi benim için önemli ayrıca benzin olmuş 7 tl..,exe ile elegance arasında o kadar uçurum olacak özellikler yok..sadece elegance da ekran küçük o canımı sıkıyor onu da değiştirip çözerdim muhtemelen...Satarken otomatik ve fabrikasyon LPG li olması büyük avantaj diye düşünüyorum...Dediğim gibi bu benin düşüncem...tabi ki son karar sizin....hayırlı olsun şimdiden...ilerde inş.bizimde bir FC5 miz olur ;)

HONDAŞK 'tır....
Hocam yorumun için teşekkürler. 2 aracıda inceledim, exe tabiki daha üst segment havası var fakat diğer taraftanda elegans orjinal lpg li. Bende memurum. Bu ikinci arabam olacak şehiriçi binde bir kullanırım, yılda da bazen şehirlerarası, çok çok ikilemde kaldım maalesef.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri