Civic FB7 Arkadaşlar merhaba özellikle 1 inci viteste 3.5 devirde gaza yüklenince ilk başta silkeleme yapıp hızlanıyor.Burda ki sorun sizce nedir.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Ben de zamanında fb7 aracımda benzer silkeleme sorunu yaşamıştım ancak tam olarak aynı değil benimki daha belli belirsizdi. Her yeri kontrol ederken hava filtresi plastik borusunun arka tarafında bir yerde delik tespit ettik. Siz de dikkatlice bir kontrol edin isterseniz basit bir işlem olduğu için buradan başlayabilirsiniz. Onun dışında burada sorun çıkmazsa ateşleme sisteminde yer alan elemanlar kontrol edilmeli.

etemc

0
Aracınız
hava filtresinden motora bağlanan körükte yırtık oluşmuştur. FB7'lerde kronik bir sorun bu. Aynı şekilde sorun yaşadım, bizzat kendim yırtığı tespit ettim ve serviste orjinaliyle değiştirttim. Sorun ortadan kalktı. Hatta muhtemelen arabanızdan spor bi ses de alıyorsunuzdur gaza yüklenince :)

Aracınız
Civic FB7 2016
hava filtresinden motora bağlanan körükte yırtık oluşmuştur. FB7'lerde kronik bir sorun bu. Aynı şekilde sorun yaşadım, bizzat kendim yırtığı tespit ettim ve serviste orjinaliyle değiştirttim. Sorun ortadan kalktı. Hatta muhtemelen arabanızdan spor bi ses de alıyorsunuzdur gaza yüklenince :)

Bende kontrol edeyim.Sağolun yorumunuz için

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Dediğiniz gibi yukarıdan aşağıya yırtık var.Ve spor bi ses de geliyor gerçekten. Tekrardan sağolun.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri