Arkadaşlar modifikasyon hakkında yardım..

lawien

0
Aracınız
Arkadaşlar Yeni araç aldımda yeni yeni modifikasyon yapmayı düşünüyorum daha önce golf kullanıcısıydım hondaya yeni geçtim siz hondacılardan yapabileceğim modifikasyonlar hakkında bilgi alabilirmiyim acaba.renk füme olarak geçiyor hertürlü yoruma açığım teşekkürler.

adsız.JPG

lawien

0
Aracınız
Oncelik body kit; jant ve yay takabilirsiniz ama body kit cok degistirir oncelik onun olmali

Sent from my iPhone using Tapatalk

öncelikle bende body kit dusunuyorum ama şekil ve çeşit bakımından kararsız kalıyorum mugen RR set düşünüyorum tuzlu olsada iyisi olsun istiyorum ikinci olarakta aracıma yay takmak istiyorum ama muayene sorunu varmı bılemıyorum muayene tarihi yakındır o yuzden .

lawien

0
Aracınız
RR guzel, muayenede acikcasi muayeneyi yapan kisiyle alakali. Fren testine sokarken aracin yere oturmamasi gerek, 3cm gecer de 5cm kalir. Muayeneden sonra taktirmanizda fayda var

bende öle düşünmüştüm yaylar zenonlar angel farlar yani muayeneden geçmiyor hepsi o yuzden dış modifikasyona sadece boddy kit yapsam ve cantları alsam yeterli kalanı muayeneden sonra yapmayı düşüyüyorum acıkcası.

lawien

0
Aracınız
Gayet mantikli. Fakat sizin aracin xenonlar orijinal zaten, angel farlar aydinlatmanizi dusurur bence ondan vazgecin

anladım teşekkrler. öncelik jant ve boddy kit yapalım muayneden sonra tekrar fikir alış verişi yaparız.

Aracınız
jantlar fılm baya bı durusu degıstıyor duruma gore onlarla devam edebılırsınız hayırlı ugurlu olsun aracınız

lawien

0
Aracınız
Geri