Arkadaslar slm Hararet gostergesinin videosunu cektim bakabilirmisiniz bu sekilde olm

Aracınız
Geçmiş olsun kötü bir şey başına gelmeden hallettir

Tapatalk....

Herkese tekrar merhaba aracı ilk çalıştırmada radyotor kapağı açıkken gaz verdiğimde su fiskiriyorsa conta da sknti var dediler bu doğru bir bilgi mıdır. Kimisi de bu normal bisey diyot yardımcı olur musunuz?

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese tekrar merhaba aracı ilk çalıştırmada radyotor kapağı açıkken gaz verdiğimde su fiskiriyorsa conta da sknti var dediler bu doğru bir bilgi mıdır. Kimisi de bu normal bisey diyot yardımcı olur musunuz?

Böyle bir şey duymadım ama yorumum radyatör soğuk iken gaz verince su atması mantıklı gelmedi.

Eyv. Bugün 3 farklı serviste aynı şeyi söylediler. Radyotor değişecek conta değişecek U boruları değişecek bunun yanında termostat ve fan musuru de dahil. Bunların çontaları hararete çok gelmiormus. ?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Eyv. Bugün 3 farklı serviste aynı şeyi söylediler. Radyotor değişecek conta değişecek U boruları değişecek bunun yanında termostat ve fan musuru de dahil. Bunların çontaları hararete çok gelmiormus.

Tüm tesisat değişecek yani, geriye bir şey kalmamış gibi duruyor. Geçmiş olsun tekrar. maaliyet ne çıkıyor?

1000 1300 arası 2000 diyende oldu anlamadım özel servis fiyatları bunlar sanırım iyi bi honda ustası bulup ona yaptracagim

Geri