Civic FC5 Arkadaşlar yakıt konusunda yardım eder misiniz ?

Ad Soyad
Yasin Orhan
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar herkese merhaba. Forumda yeniyim. Honda civic alacağım ancak kafam birazcık karıştı. Yeni kasa fe1 ve fc5 arasında kaldım . Forumda bu konuları gördüm ancak net bir bilgi sahibi olamadım tam anlamıyla. Ankarada yaşıyorum ve maalesef trafiğe çok giriyorum bunu düşünerek makyajlı fc5 mi yoksa fe1 mi yakıt olarak daha uygun ya da arasında ne kadar fark var yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı günler

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar herkese merhaba. Forumda yeniyim. Honda civic alacağım ancak kafam birazcık karıştı. Yeni kasa fe1 ve fc5 arasında kaldım . Forumda bu konuları gördüm ancak net bir bilgi sahibi olamadım tam anlamıyla. Ankarada yaşıyorum ve maalesef trafiğe çok giriyorum bunu düşünerek makyajlı fc5 mi yoksa fe1 mi yakıt olarak daha uygun ya da arasında ne kadar fark var yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayırlı günler
Benim şahsi düşüncem.

1.Otomatik vites
2.Eco elegance (eco; fabrikasyon lpg ) veya üstü donanım.
3.80-100.000 km yi geçmemiş.
4.Mümkünse tramersiz ve hasarsız.
5.2018 veya üstü modeller
6.Geriye bütçeniz (para durumunuz) ve renk seçiminiz kalıyor...iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Trafiğe çok giriyorsanız 182 beygir sizi üzer. LPG li olması daha iyi olacağı için ve yeni kasadaki LPG problemlerinden dolayı FC5 kasa tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Yasin Orhan
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim şahsi düşüncem.

1.Otomatik vites
2.Eco elegance (eco; fabrikasyon lpg ) veya üstü donanım.
3.80-100.000 km yi geçmemiş.
4.Mümkünse tramersiz ve hasarsız.
5.2018 veya üstü modeller
6.Geriye bütçeniz (para durumunuz) ve renk seçiminiz kalıyor...iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Hocam bütçe olarak birtek yeni kasada eco exe ye çıkamıyorum . Gruptan takip ettim birazcık daha yakıt ön planlı araştırıyorum malum benzin mazot 40 a dayandı daha önce fc5 makyajlı aracım olmuştu açıkcası memnun kaldım ama fe1 e çok uzağım yakıt olarak 30-40 krş dan fazla fark varsa fc5 alırım yskıt korkutuyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Hocam bütçe olarak birtek yeni kasada eco exe ye çıkamıyorum . Gruptan takip ettim birazcık daha yakıt ön planlı araştırıyorum malum benzin mazot 40 a dayandı daha önce fc5 makyajlı aracım olmuştu açıkcası memnun kaldım ama fe1 e çok uzağım yakıt olarak 30-40 krş dan fazla fark varsa fc5 alırım yskıt korkutuyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ankara içi kullanımda en az 1 lira far eder.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
yeni kasada ne tip problemler var? :(
Eco'larda enjektör arızasını çok görüyorum. Ayrıca mart ayında civic aracımı alırken de merakımdan sormuştum, danışman arkadaşım uzak durmamı söyledi. Genel olarak baktığımızda da direksiyon kutusunda bir problem var gibi.

Ad Soyad
Güvenç Akın
Aracınız
Civic FC5 2020
öncelikli tercih sebebi yakıt ise toyota corolla hibrit dur kalk trafik için uygun çözüm olur. bununla birlikte sakin kullanımda 1.5 honda civicler de şehir içinde çok gazlama olmaz ise 6-7 arası bir ortalama tutturulabilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
öncelikli tercih sebebi yakıt ise toyota corolla hibrit dur kalk trafik için uygun çözüm olur. bununla birlikte sakin kullanımda 1.5 honda civicler de şehir içinde çok gazlama olmaz ise 6-7 arası bir ortalama tutturulabilir.
Vergisi ve batarya ömrü ne olacak ?

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri