Artan araç fiyatı

Herkese merhabalar 10 gün önce yeni kasa honda civic executive eco sipariş ettim sipariş formu oluşturuldu fiyat üzerine yazıldı.... Kapora verdim makbuz kesildi.... Bugün araçlara beklenen zam uygulandı.... Fiyatlar güncelleniyor internet sitesinde yazıyor... Böyle bir durum daha önce yaşayan varmı... Benim anlaştığım fiyatmı gecerlidir... Sizce yoksa artan yeni fiyatı bana yansıtırlarmı.....

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhabalar 10 gün önce yeni kasa honda civic executive eco sipariş ettim sipariş formu oluşturuldu fiyat üzerine yazıldı.... Kapora verdim makbuz kesildi.... Bugün araçlara beklenen zam uygulandı.... Fiyatlar güncelleniyor internet sitesinde yazıyor... Böyle bir durum daha önce yaşayan varmı... Benim anlaştığım fiyatmı gecerlidir... Sizce yoksa artan yeni fiyatı bana yansıtırlarmı.....

Aracınız hayırlı olsun, anlaştığınız fiyatın geçerli olması gerekiyor, sözleşme var mı elinizde?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kesinlikle anlaştığınız fiyat geçerli olacaktır. Olası bir döviz düşüşü olsaydı anlaştığınız fiyatın altına verirlermiydi? Kesinlikle vermezlerdi.
Eğer fiyat farkı isterlerse mutlaka direnin...

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İnşallah hayırlı olacak araç formu onlar doldurdular kopyasını ben almadım.... Bende sadece ayşığı hondadan verilmiş kapora makbuzu var firma adı tarihi ve benim adımın yazdığı hergün resmini bakarak uyuduğum araç umarım kabusum olmaz....

Yok kabus , fakat altta çok küçük yazdıkları maddeler arasında ; satışa kadar araca gelen bütün zamları kabul ediyorum şıkkı varsa üzücü ki vw de bu hep yaşanıyor

Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198

Hocam içiniz rahatetsin istiyorsanız gidip hem bilgi isteyin hemde imzaladığınız sözleşmenin fotokopi sini isteyin.. Dolar kurundan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama ötv düzenlemesi daha özel bir durum.. Sözleşmeye iyi bakmak gerek..

Geri