As464 mode

başar

0
Merhaba arkadaşlar buda benim kojiro :D kendi imkanlarımızla birşeyler yapmaya çalıştık fotoğrafları aşama aşama ekliyorum.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Aldığım günün akşamı.

sonra ki günler bir şeyler yapma vakti gelmişti ve jant lastik alıp bi japon tankı yapalım dedik:D

farkettik ki yüksekli korkumuz var gidip coilover yaptıralım dedik ve coillerimiz geldi artık yerdeyiz :D

ön tarafta bi eksiklik vardı gidip bir ek uydurdum oraya çok tesadüfi bir şey oldu ama şimdi o ek yok kırıldı :(

arada ufak tefek şeyler yapmaya devam ediyorum turuncu park lambası ve spoiler ve sarı sis gibi.

son halimiz bu şuanda bugün yine jant lastik değiştirdim farklılıklar iyi geliyor bize ;)

Şimdilik bu kadar yeni yapacağım projeleri en yakın zaman da paylaşırım inşallah.
Allah'ım daha güzellerini sizlere nasip etsin.

Hocam iyiki yeni janta geçmişiniz çok daha güzel olmuş bi de body kit yapın artık

Maşallah kazasız belasiz binin ancak sarı spon jantlar daha bi yakışıyor Sedan kasaya ayrıca ofsetli alıp yarım kamberle coil mükemmel durur düşünürseniz fikir olsun Keyifli surusler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=867]başar[/MENTION]

Maşallah Allah kaza bela vermesin.
Mevcut son jantlar güzel olmuş :eek:k:

Geri