Aslanıma nazar değdi [emoji35][emoji35][emoji35]

Aracınız
Teşekkür ederim allah razı olsun abilerim kardeşlerim biraz soruşturdum şu değer kaybı olayını ama benim kazalı yerler düzeleceği için gerek yokmuş bilgileriniz ve iyi dikekleriniz için teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
Hocam benim bagaj kapağı sizinkinden çok çok çok hafifti. Ufak bir göçük vardı. Tampon komple boyandı,bagaj kapağı plaka altı boyandı. Alt bagaj paneli içeriye girdiği için o kısım doğruldu. Toplam 1290 TL hasar kaydı çıkmıştı. 1109 olması lazım kusuratli bir şeyde değer kaybı aldım. Karar sizin. Sadece karşı sigortaya istedikleri evraklari yolladım. Eksper vs uğraşmadim.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bilmiyorum uğraşmaya değermi benim Arkadaşım doblonun hasarı için 2.400 tl aldı ama aracın 2 kapı değişti 1çamurluk değişti bu şekilde aldı bende danıştım oda senin değişen olmayacak yani toplamda 1.000 tl gibi bir onarım olacak gibi gözüküyor değişen olmayacak değişen olursa tabiki sizin gibi dava açarım bekleyip görelim

neasy

0
Aracınız
Ben sadece karşı sigortaya evrak gönderdim 3 ay sonrada parayı hesabımda gördüm. Dava ile uğraşmadim. Karar sizin. Ama sigortalar ödememek için epey evrak istiyor. Ben usenmedim açıkçası :) :)

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar aracım yapıldı tampon boyandı bagaj kapağı boyandı bagaj üstündeki stop eki değişti velhasıl toplamda 1.000 tl tuttu hasar kaydı neyse Allah'a şükür çok yüksek çıkmadı binada şükür he aracımda hiç boya falan yoktu şimdi oldu biraz soğudum araçtan ama satmakta istemiyorum sonuçta daha 70 binde km neyse bir gün kafama eserse satarım

Geri