Atiker grand kullanicilari ve yorumlari

çandarlı bey siz nerde taktırdiniz bende takiracagim kimisi övüyor kimisi sövüyor anlamadim candan müh. öneriyor herkez ama aklımda hep soru işareti karar veremedim

Sergen bey ben ankarada ivedik oto sanayisinde anelsan diye bir firma var orda takdırdım lakin bi düzen tuturamadım sergen bey açıkçası gazdan soğudum iyi araştırın istanbuldada candan mühendislik videoları felan güzelde çok kalabalıkmış fazla ilgelenemiyorlarmış diye duydum fabrika gibi işliyor diyorlar iyi düşünün acela etmeyin ve iyi karar verin

Bostancıda rızanın garajı var. Atiker takıyormu bilmiyorum. Lovato bayisi kendisi, işçiliği çok beğeniliyor.

2016 fb7 atiker gold lpg sistemi var. Araç otomatik , genelde otobanda giderken sanki bir vites aşağı düşermiş gibi yapıyor. Benzinde bu olay olmuyor. Atiker servise henüz gidemedim. Elektriksel bir problem olabilir diye forumun birinde okudum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar bende atiker grand kullanıcısıyım aracım 2013 elegance otomatik lpg sisteminden genel olarak memnunum , istanbulda kullanıyorum genelde 35 36 kuruş ortalamam buda iyi gibi. Ancak son zamanda i-mid ekranda birkaç günde bir düzenli değil check engine oil level uyarısı çıkıyor. Aracı kapatıp açınca gidiyor.arabada yağ eksikliği yok, bluetooth adaptör ile obd den bağlantı kurdum hata mesajı yok, lpg ecusunda hata mesajı yok. Bir servis münşirden olabilir dedi ama o zaman sürekli olması lazım. siz böyle bir sorunla karşılaştınızmı acaba

2016 fb7 atiker gold lpg sistemi var. Araç otomatik , genelde otobanda giderken sanki bir vites aşağı düşermiş gibi yapıyor. Benzinde bu olay olmuyor. Atiker servise henüz gidemedim. Elektriksel bir problem olabilir diye forumun birinde okudum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Vtex aciyordur o ;)

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İzmirde oturuyorum 2013 model Civic aracıma Atiker Grand serisi tüp taktırdım araçla ortalama 90 la giderken hafif rampada vites dusurdugunde (otomatik araç) arabada vites düşmesi sarsıntılı oluyor neden olabilir acaba ? Ayarlardan mıdır yoksa başka bir sorun mu vardir. Başına geliyor çözüm bulan varsa yardımcı olursa sevinirim

selam arkadaşlar benim araçtada artiker grand var aracım 2009 honda civic otom daha 1 ay olmadı ama sarı yağ lambası yaktı başına gelen ve çözen arkadaş varmı

Geri