Atiker Lpg Hakkında

Aracınız
Arkadaşlar fd6 kasada atiker marka kit kullanan varmı. Varsa nasıldır. Brc ye göre herhangi bir dezavantajı varmı. Brc kite 2300 tl diyorlar. Atiker gold kit 1600 tl hangisini tercih etmeliyim. Saygılar.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş atiker grand taktırdım 1600 e 10 taksit performans olarak çok memnunun beklediğimden iyi çıktı ama ilk 3-4 depodan önce yakıt yüksek sonra alışınca az yakmaya başlıyor ben arızalı diye gitmiştim bu bilgiyi verdiler

Emre BAYRAK Saygılar....

dnzkrt

0
Atiker gold var bende 35000 km yaptım herhangi bi olumsuzluk yok gold da regulator büyük 2.0 motora göre olduğundan gaz yetiştirmeme durumu yok performans olarak da benzinle olan farkı çok az hissediliyor ayrıca enjektör ,ecu ve yazılım iyi. Sadece montajı işinde uzman kişilere yaptırın lpg de önemli olan montajdır. [MENTION=5730]emrem06[/MENTION] grand sıvı sistem değil değil mi? Bir de montajı nerde yaptırdınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sıvı sistemini bilmiyorum ama enjektörlerin malzemesi daha kaliteli ve son yazılım ecu var araştırmıştım ama aklımda kalmadı içanadolu ve karadeniz ana dağıtım bayisi olan ankara şaşmazda üstün otoda takıldı

Emre BAYRAK Saygılar....

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Atiker grand kit taktirdim. 800 km yaptim performansindan cok memnunum. Fakat su anda sarfiyat yuksek. Cogu yere sordum prins ayarinds bur kit oldugunu soylediler. Tavsiye ederim. Servis agi genis. Parcalari ucuz. Daha onceki aracimda omvl vardi gaz ayarini yaptiracak yer bulamiyordum.

dnzkrt

0
Sıvı sistemini bilmiyorum ama enjektörlerin malzemesi daha kaliteli ve son yazılım ecu var araştırmıştım ama aklımda kalmadı içanadolu ve karadeniz ana dağıtım bayisi olan ankara şaşmazda üstün otoda takıldı

Emre BAYRAK Saygılar....

Evet üstün oto baya meşhurmuş bende orada taktırdım tavsiye üzerine bende tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Atiker grand kit taktirdim. 800 km yaptim performansindan cok memnunum. Fakat su anda sarfiyat yuksek. Cogu yere sordum prins ayarinds bur kit oldugunu soylediler. Tavsiye ederim. Servis agi genis. Parcalari ucuz. Daha onceki aracimda omvl vardi gaz ayarini yaptiracak yer bulamiyordum.

Hayırlı olsun grand çok met ediliyor umarım memnun kalırsınız.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] insallah kardesim. Bakalim sarfiyatimiz duserse o zaman tam anlamiyla memnun kalacagiz :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaslar fd6 aracimizda lpg enjektor nozulu kac mm. Olmali?

Geri