auto konumunda uzun farlar yanmıyor

Aracınız
arkadaşlar , farlar otomatik konumdayken uzun farlar yanmıyor ama selektör yapıyor , farlar ''on'' konumundayken uzun farlar açılabiliyor ve selektör yapılabiliyor. böyle olmaması lazım sanki :)

StarGT

0
Aracınız
arkadaşlar , farlar otomatik konumdayken uzun farlar yanmıyor ama selektör yapıyor , farlar ''on'' konumundayken uzun farlar açılabiliyor ve selektör yapılabiliyor. böyle olmaması lazım sanki :)

Bu testi gündüzmü yapıyorsunuz? eger gündüz yapıyorsanız farlar kapalıyken uzunlar yanmaması normal. aynı testi gecede yapın anlıyacaksınız ne demek istedigimi

Aracınız
Bu testi gündüzmü yapıyorsunuz? eger gündüz yapıyorsanız farlar kapalıyken uzunlar yanmaması normal. aynı testi gecede yapın anlıyacaksınız ne demek istedigimi

gece yaptım , karanlık bi yola girince uzunları açayım dedim ama yanmadı , selektör yapılabiliyor , otomatikten ''on'' konumuna alınca uzunlar açılabiliyor

StarGT

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] Selektör gündüz yapar ama benim demek istedigim farlar açık değil iken uzunlar yanmaz. Farlar aktif iken uzunlar yanar. selektör her iki şekilde de yapar onda sorun yok

Aracınız
müsait olursam video çekip paylaşmayı düşünüyorum , daha net anlaşılır o zaman mesele . :)

Ben aracımın farları sürekli auto da kullanırım. Farlar yanmaz iken gündüz vakti, uzunlar yanmıyor. Bu gayet normal bir durum. Akşam veya tünele filan girdiğimde uzunlar yanıyor. Far kolunda bi sıkıntı olabilir mi ? Aklıma gelen bu.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
müsait olursam video çekip paylaşmayı düşünüyorum , daha net anlaşılır o zaman mesele . :)

Eski bir anımı anlatayım, euro civicte uzun farı açmak için kolu kendime çekiyordum tık sesi gelince uzun far devreye giriyordu.
Sonra İkinci civici aldım Es7 kasa, aracı İstanbul'dan aldım gece İzmir'e dönüyorum, bazı yollarda uzun farı yakmaya çalışıyorum tık sesi gelmiyor kolu bırakınca da uzun farlar kapanıyor.
Bu şekilde tüm gece araç kullandım, İzmir'e varınca kullanım kitapçığını okudum uzun farı selektör harici devreye sokmak için kol ileri doğru itiliyormuş, sizin ki de böyle bir şey değildir umarım :)

Geri